SPONSORLU

ETi Puf’ların bitmek bilmeyen eğlencesinde yeni rota: KAPADOKYA!

İstanbul'un çeşitli okazyonlarında izleyenleri neşelendiren ETi Puf’lar bu kez eğlenceyi Kapadokya'ya taşıdılar!
ETi Puf’ların bitmek bilmeyen eğlencesinde yeni rota: KAPADOKYA!

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’un farklı noktalarındaki eğlenceleriyle büyük ilgi toplayan ETi Puf’lar, bu kez Kapadokya’daki maceralarıyla izleyenleri büyüledi. Sıcak hava balonları eşliğinde peri bacalarının tepelerinden atlayan renkli karakterlerin neşesi, Kapadokya'nın mistik atmosferini renklendirdi.

ETi Puf'ların İstanbul’da başlayan serüveni, Türkiye'nin doğal ve kültürel miraslarından biri olan Kapadokya’da devam etti. Bu defa parti temasıyla Kapadokya'nın eşsiz doğası ve masalsı atmosferiyle bir araya gelen ETi Puf karakterleri, peri bacalarının arasında eğlenirken görüntülendi. Müzik, dans ve neşe dolu anlar, Kapadokya'nın muhteşem manzarasıyla birleşince izleyicilere unutulmaz görüntüler sundu.

Sıcak hava balonlarının gökyüzünde süzülmesiyle birlikte, birbirinden farklı ve renkli karakterlere sahip ETi Puf'lar peri bacalarının tepelerinden atlayarak adeta eğlencenin doruk noktasına ulaştı. Bu sahneler Kapadokya'nın büyülü dokusuyla eşsiz bir uyum içinde birleşti.

İstanbul'un dışında yapılan sayılı CGI prodüksiyonlarından biri olan bu video Puf’ların eğlenmeye hız kesmeden devam edeceğini gösterirken bir sonraki maceranın ne olacağı ise merak uyandırdı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.