Kişisel hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan yapay zeka platformu: Socra

Socra'nın yapay zeka destekli sohbet botu Socrates, gelişim yolculuğunuz boyunca size rehberlik etmek ve motivasyon desteği sağlamaya odaklanıyor.
Kişisel hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan yapay zeka platformu: Socra

Yapay zeka destekli gelişim platformu Socra, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyor. Socra'da ister kariyerinize ister fiziksel ya da mental sağlığınıza yönelik hedefler koyabiliyor, daha kolay uygulayabilmek adına bu hedefleri daha küçük adımlara bölebiliyorsunuz.

Socra ile ilerlemenizi takip etmek ve motivasyonunuzu sürdürebilmek için kişiselleştirilmiş gelişim yolculukları planlamanız da mümkün. Ayrıca koyduğunuz hedeflere ve ilerleme sürecinize bağlı olarak Socra, değerli içgörüler ve öneriler de sunuyor. 

İlk adımda hangi alanlarda gelişmek istediğinizi seçiyorsunuz. Bu kapsamda 5 alana kadar seçim yapmanız mümkün. Sonraki adımda ise yapay zekanın rolünü seçerken, iletişim ve öğrenme tarzınızın yanı sıra çözüm yaklaşımlarınızı ve geri bildirim tercihlerinizi belirtebiliyorsunuz.

@webrazzi

Kişisel hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan yapay zeka platformu: Socra Socra'nın yapay zeka destekli sohbet botu Socrates, gelişim yolculuğunuz boyunca size rehberlik etmek ve motivasyon desteği sağlamaya odaklanıyor. #webrazzi #yapayzeka #socra #kişiselgelişim #motivasyon

♬ orijinal ses - Webrazzi

Bu arada yapay zekanın koç, profesör, uzman ve arkadaş olmak üzere 4 farklı role sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca aynı alandan Socra'ya vereceğiniz izinleri de belirleyebiliyorsunuz. 

Kişisel koçluk özelliği kapsamında Socra'nın yapay zeka destekli sohbet botu Socrates, gelişim yolculuğunuz boyunca size rehberlik etmek ve motivasyon desteği sağlamaya odaklanıyor. Socrates ile yazışarak, yolculuğunuzun çıktısını ve hedefe ulaşmak için izlemeniz gereken adımları belirleyebiliyorsunuz. Yazışmanız eş zamanlı olarak seçtiğiniz hedefin altında bir yol haritası olarak beliriyor. 

Platform topluluk desteği hedefiyle de dikkat çekiyor. İlerleyen dönemde Socra'da sizin gibi belirlediği hedeflere ulaşmaya çalışan kişiler ile bir araya gelebileceksiniz. Bu sayede topluluk üyeleriyle de iletişime geçerek deneyimlerinizi paylaşabilecek ve birbirinizden ilham alabileceksiniz.

Platform bunlara ek olarak video ve makale formatında birbirinden farklı kaynaklar da sunuyor. Platform, gelişim yolculuğu süresince istikrarı sağlayabilmeniz adına bildirimler ve hatırlatmalar gönderiyor. 

Socra'nın basic, premium ve pro olmak üzere 3 farklı paketi bulunmakta. Ücretsiz sürüm olan Basic paketinde 3 hedef ve 10 yolculuk tanımlama imkanınız mevcut. Yapay zeka özelliklerinden faydalanmanız için ise 500 token tanımlanıyor. Premium'da aylık 1000 token kullanabilirken, hedef sayısı 10'a yolculuk sayısı ise 30'a çıkarılıyor.

Pro sürümünde ise aylık 4 bin token'ını yanı sıra sınırsız hedef ve yolculuk belirleme şansınız oluyor. Pro ve Premium paketlerinde görsel üretimi ya da ses odaklı özellikler gibi özel yapay zeka özellikleri de sunulmakta. Kullanıcılar aylık 15 dolar karşılığında Premium paketine, aylık 39 dolar karşılığında ise Pro paketine erişebiliyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.