Webrazzi'nin 2024 yılı için konferans takvimi belli oldu!

Webrazzi'nin 2024 yılındaki konferans takvimi belli oldu. 2024'ün ilk konferansı, Webrazzi XYZ olacak.
Webrazzi'nin 2024 yılı için konferans takvimi belli oldu!

Webrazzi olarak, 13 Aralık'ta gerçekleşecek Webrazzi Fintech ile 2023'teki konferanslarımızı noktalayacağız. Üstelik şimdi, birçok Webrazzi okuyucusunun merakla beklediği 2024 yılının konferans takvimi de belli oldu!

Webrazzi XYZ: 5 Mart

Yıla yeni etkinliğimiz Webrazzi XYZ 2024 ile başlıyoruz. Mart ayında gerçekleşecek Webrazzi XYZ ile 3 salonda ve eğitim salonlarında sizlere öne çıkanları aktaracağız. Dijital pazarlamadan, e-ticarete web3 hayatımızda nasıl yer alacak sorusunun cevabını sizlere aktaracak olan Webrazzi XYZ'de e-ticaret, dijital pazarlama, finans ve içerik gündemimizde olacak. Webrazzi XYZ, sadece 3 salonu değil aynı zamanda 3 jenerasyonu da temsil edecek. E-ticaret ve dijitalin iç içe geçtiği günümüzde iki etkinliğimizi birleştirmenin ötesinde yeni dünyayı da aktardığımız bir etkinlik sizleri bekliyor.

New HR Summit: 25 Eylül

25 Eylül 2024 tarihinde ise "Dijitalleşen İş Dünyasının İnsan Kaynakları Zirvesi" New HR Summit 2024 için Wyndham Grand İstanbul Levent'te olacağız. Her yıl daha fazla ilginin gösterildiği dijital insan kaynaklarının bayrak taşıyan etkinliği olan New HR Summit bu yıl da insan kaynakları dünyasını buluşturacak. Crenvo İK ile birlikte gerçekleştirdiğimiz konferansımızda değişen İnsan Kaynakları’nın lokal ve küresel çaptaki profesyonellerini ağırlayacağız. New HR Summit 2024’te HR Tech & Innovation, HR & Metaverse, Leadership & Coaching, Employee Experience, Talent Acquisition, Performance Management & OKR, People Analytics ve işin geleceği konuları ön planda olacak.

Webrazzi Summit: 23 Ekim

Herkesin merakla beklediği, teknolojiye dair ne varsa en ince detaylarına kadar konuştuğumuz Webrazzi Summit 2024 ise bu sene 23 Ekim'de gerçekleşecek. Türkiye girişimcilik ve teknoloji ekosisteminin buluşma noktası olan ve yılda bir kere gerçekleşen Webrazzi Summit'te, her yıl olduğu gibi birbirinden önemli yerli ve yabancı konuşmacılara ve binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacağız. 

Webrazzi Fintech: 11 Aralık

Fintech dünyasının nabzını tutacağımız yılın son konferansı Webrazzi Fintech 2024 ise 11 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Konferansımızda günümüzün yeni finansal teknolojileri, bankacılığın dönüşümü, blockchain entegrasyonu, regtech ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile gündemimize alacağız.

Tech.eu Summit London: 16-17 Mayıs

Avrupa'daki girişim ve yatırım ekosisteminin en önemli etkinlikleri arasında yer alan Tech.eu Summit, önümüzdeki yıl Avrupa'nın girişimcilik başkenti olan Londra'da gerçekleşecek. Tech.eu Summit 2022 ve Tech.eu Summit 2023'ü 1 günlük etkinlikler olarak gerçekleştirmiştik. Londra'da gerçekleşecek olan Tech.eu Summit London 2024 ise 2 gün olacak. Londra'nın en prestijli etkinlik lokasyonlarından biri olan Old Billingsgate'de 16 - 17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Tech.eu Summit 2024, 2 gün boyunca global yatırım ve girişim ekosistemini Londra'da buluşturacak.

Sponsorluk ve biletler

Konferanslarımıza sponsor olmak için [email protected]'a mail atabilirsiniz. Aynı zamanda etkinlik sayfalarında bulunan "Bilet Al" butonlarından tüm konferanslarımıza ister fiziksel ister online için bilet alabilirsiniz. Şu anda Süper Erken Kayıt indirimlerinden yararlanabileceğinizi de hatırlatalım.

2024 konferanslarımızda görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.