Hakkı Alkan'ın kurucu ortaklarından olduğu istihdam odaklı faaliyetler sunan girişim: Co-Founder.Academy

Yeteneklerin, girişimcilerin ve markaların gelişimine yönelik, istihdam odaklı faaliyetler sunacak olan Co-Founder.Academy faaliyetlerine başladı.
Hakkı Alkan'ın kurucu ortaklarından olduğu istihdam odaklı faaliyetler sunan girişim: Co-Founder.Academy

İş ve eğitim dünyasındaki dönüşüme katkı sağlamayı hedefleyen Co-Founder.Academy hayata geçirildi. Akademi, bireylerin ve girişimcilerin yanı sıra markaların da gelişimine yönelik istihdam odaklı eğitimler sunacak ve onların, sektörde en üst sıralara ulaşmalarına yardımcı olacak. Co-Founder.Academy, hedef kitlesinin performansını artırarak, onlara başarı hikayeleri yazmaları için gerekli becerileri kazandırmayı amaçlıyor.

Co-Founder.Academy’nin arkasında ShiftDelete.Net Kurucusu ve teknoloji dünyasının önde gelen medya influencer’ı Hakkı Alkan ile birlikte Özgür Deveci ve Enes Yiğit bulunuyor. Akademinin sektör trendlerini de yakından takip ederek, yeni nesil beceriler edinmeyi çok daha kolay hale getireceği iddia ediliyor. Bu sayede adayların, iş dünyasındaki rekabette öne çıkabileceği belirtiliyor.

Akademi içinde kurumların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış programlar yer alıyor. Böylece adayların gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak ve iş geliştirme faaliyetlerini güçlendirerek global çapta daha geniş kitlelere ulaştırmak mümkün hale geliyor. Co-Founder.Academy, geniş içerik yelpazesi ve özel etkinliklerle, markalara dijital dönüşüm ve büyüme stratejileri konusunda rehberlik ediyor.

Paylaşılanlara göre katılımcılar, Co-Founder.Academy’den eğitim desteği alarak öncelikle zaman tasarrufu sağlayabilecek. Tanımlanmış hedefler doğrultusunda ilerleyecek olan katılımcılar hem zamanını hem de kaynaklarını daha verimli şekilde kullanabilecek. 

Co-Founder.Academy, liderlik, yönetim, iletişim becerileri, stratejik planlama, insan kaynakları yönetimi, müşteri ilişkileri, satış ve pazarlama, zaman yönetimi, değişim yönetimi, iş yaşam dengeleme, stres yönetimi, takım çalışması, problem çözme ve birçok konuda marka ve yeteneklere çeşitli eğitimler verecek. Yüz yüze ya da çevrim içi olarak alınabilecek eğitimlerin süreleri, programlara göre de farklılık gösterecek. Ayrıca işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik farklı formatlarda etkinlikler de gerçekleştirilecek.

Fiziksel olarak düzenlenecek etkinlikler, hızla büyüyen ve yeni şubelerini açan ortak çalışma alanı şirketi Co-Founder.Work’ün çatısı altında gerçekleştirilecek. Girişimlerin hedeflerine ulaşması için çıktığı yolculukta bootcamp, hızlandırma programları, kurum içi girişimcilik faaliyetleri, marka iş birlikleri, yatırımcı buluşmaları gibi etkinlikler de Co-Founder.Work’ün çalışma alanlarında yer alacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.