SPONSORLU

İş Süreçlerinize Gölge Düşmesin! CloudOffix “Total Experience” ile Shadow IT’ye Veda Edin!

CloudOffix; müşteri, çalışan, kullanıcı ve dijital deneyimi bir araya getiren bir Toplam Deneyim Platformu’dur. Omni - channel yapısıyla farklı uygulama ve yazılımların kullanılmasını önler, süreçlerin takibini kolaylaştırır.
İş Süreçlerinize Gölge Düşmesin! CloudOffix “Total Experience” ile Shadow IT’ye Veda Edin!

Günümüzde, Shadow IT (Gölge IT) kurumlar için bir tehdit oluşturuyor. Shadow IT; Bir kurumun kontrolü dışında bulunan tüm IT yazılım ve hizmetlerini ifade eden bir terim. Gartner verilerine göre, kontrol edilmemesi halinde Shadow IT kullanım oranının 2027 yılında %75’e çıkması bekleniyor.

Firmalarda dijital liderlik eksikliği, hantal IT yapısı, bütçe kısıtlamaları ve düşük kullanıcı deneyimleri gibi nedenler Shadow IT’nin doğmasına sebep oluyor. Yol açtığı güvenlik sorunları ise; verilerin kontrolsüz dağılımı, izleme eksikliği, onaylanmamış uygulamalar ve kimlik hırsızlığı gibi son derece tehlikeli boyutlara varabiliyor. Dijital verilerin güvende olmaması da kurumun ciddi bir risk altında olduğu anlamına geliyor ve güvenliği ihlal edilen verileri düzeltmek için yüksek maliyetler gerekebiliyor.

Oysa tek bir platformla, tüm bu riskleri elimine etmek oldukça kolay. Müşteri deneyimi (customer experience), çalışan deneyimi (employee experience), kullanıcı deneyimi (user experience) ve dijital deneyimin (digital experience) bir araya getirilmesine odaklanmış bir “Toplam Deneyim (Total Experience)” platformu olan CloudOffix, teknolojiden veri güvenliğine kadar bir çalışan yolculuğundaki tüm süreçlerin kolay ve kullanıcı dostu olmasını sağlar.

Total Experience” yaklaşımı Çalışan Deneyimi’ni bambaşka bir boyuta taşır. Çalışanların binlerce uygulama arasında kaybolmasını engeller, kullanıcı dostu çözümlerle iş süreçlerini kolaylaştırır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.