Binance Web3 Wallet, Binance Blockchain Week Istanbul'da duyuruldu

Binance Head of Regional Markets Richard Teng, Binance Blockchain Week Istanbul'da Binance Web3 Wallet'ı duyurdu
Binance Web3 Wallet, Binance Blockchain Week Istanbul'da duyuruldu

8-9 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşen Binance Blockchain Week, Binance Head of Regional Markets Richard Teng'in konuşmasıyla başladı. Richard Teng, açılış konuşmasında yeni Binance Web3 cüzdanını duyurdu.

Binance Web3 Cüzdanı, Binance uygulamasında yer alan ve varlıkların kontrolünün kullanıcılarda olduğu bir kripto cüzdanı. Binance, Web3 Cüzdanı'nı merkeziyetsiz finans (DeFi) dünyasındaki kullanıcıları güçlendirmek için tasarladı. 

Binance Web3 Cüzdanı'nın detayları

Yeni Web3 cüzdanı, Blockchain tabanlı merkeziyetsiz uygulamalara (dApp'ler) dijital bir geçiş kanalı görevi görüyor. Kullanıcılar, kripto paralarını yönetirken, farklı zincirler arasında token takasları gerçekleştirebiliyor. Ayrıca getiri elde etmek ve çeşitli blockchain platformlarıyla etkileşim kurmak için güvenli bir yol sunuyor. 

Şirket, Binance Web3 Cüzdanı'nı basit, kullanışlı ve güvenli olarak nitelendiriyor. Kurtarma cümleleri ve özel anahtarlar hakkında endişelenmek zorunda kalmadan Binance uygulaması üzerinden hızlıca bir cüzdan oluşturabiliyorsunuz. 

Web3 Cüzdanı, Binance Köprüsü'ne ve diğer hizmet sağlayıcılara entegre edilebiliyor. Böylece farklı blockchain'ler arasındaki token takaslarının daha iyi fiyatlarla ve kolayca yapılması mümkün oluyor. Kullanıcılar, DApp'leri kolayca keşfedebiliyor. Bunlara ek olarak, Binance Web3 Cüzdanı'nda çok taraflı hesaplama (MPC) teknolojisinin tüm işlemleri yönetebildiğini de ekleyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.