Tech.eu Summit London 2024, 16 - 17 Mayıs tarihlerinde Londra'da gerçekleşecek

2021 yılında satın aldığımız Tech.eu ile birlikte düzenlediğimiz Tech.eu Summit, 16 - 17 Mayıs tarihlerinde Londra'da gerçekleşecek.
Tech.eu Summit London 2024, 16 - 17 Mayıs tarihlerinde Londra'da gerçekleşecek

2021 yılında satın aldığımız Avrupa'nın önde gelen teknoloji medyası Tech.eu ile birlikte düzenlediğimiz Tech.eu Summit 2023'te neler yaşandığını geçtiğimiz Mayıs ayında sizlerle paylaşmıştık. 2022 ve 2023'te Belçika'nın başkenti olan Brüksel'de gerçekleşen Tech.eu Summit'in yeni durağı belli oldu.

Tech.eu Summit artık Londra'da!

Avrupa'daki girişim ve yatırım ekosisteminin en önemli etkinlikleri arasında yer alan Tech.eu Summit, önümüzdeki yıl Avrupa'nın girişimcilik başkenti olan Londra'da gerçekleşecek. Tech.eu satın alması ile birlikte hızlanan yurt dışı yolculuğumuz, Brüksel'in ardından Londra'da da tüm hızıyla devam edecek.

Hatırlatmak gerekirse Tech.eu Summit 2022 ve Tech.eu Summit 2023'ü 1 günlük etkinlikler olarak gerçekleştirmiştik. Londra'da gerçekleşecek olan Tech.eu Summit London 2024 ise 2 gün olacak. Londra'nın en prestijli etkinlik lokasyonlarından biri olan Old Billingsgate'de 16 - 17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Tech.eu Summit 2024, 2 gün boyunca global yatırım ve girişim ekosistemini Londra'da buluşturacak.

Hem Avrupa hem de tüm dünyadan girişimci ve yatırımcıları bir araya getirecek olan Tech.eu Summit London 2024 konferansımızda yapay zekadan finansal teknolojilere, sağlık teknolojilerinden oyunlara kadar sektörün gündeminde olan önemli konuları masaya yatıracağız.

Tech.eu Summit London 2024, yatırım ekosisteminin bu denli yükselişte olduğu ve Avrupalı yatırımcıların ekosistemde söz sahibi olduğu bu dönemde, hem yerli girişimcilerin hem de yatırımcıların kaçırmaması gereken bir etkinlik olacak.

Webrazzi kodu ile yüzde 30 indirim

Global girişim ve yatırım ekosisteminin önde gelen isimlerinin yer aldığı bu ekosisteminin bir parçası olmak istiyorsanız  Tech.eu Summit London 2024'ü kaçırmamanızı öneririz. Tech.eu Summit London 2024 için buradan bilet alabilirsiniz. 

Tech.eu Summit London 2024 biletleri şu an için en düşük bilet fiyatından tek bilet fiyatına 2 bilet kampanyası ile satışa sunulmuş durumda. Tech.eu Summit London 2024 biletlerine "Webrazzi" kodu ile birlikte yüzde 30 oranında ek indirimle sahip olabilirsiniz. Bu indirimin sadece Webrazzi okuyucularına özel olduğunu da ekleyelim.

Tech.eu Summit London 2024 konferansımızın konuşmacılarını ve programını ise ilerleyen dönemde sizlere aktaracağız. 16 Mayıs tarihinde Londra'da görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.