1 milyar euro büyüklüğündeki NATO Innovation Fund Webrazzi Summit 2023'te konuşulacak

1 milyar euro büyüklüğündeki NATO Innovation Fund tüm detaylarıyla Webrazzi Summit 2023'te konuşulacak.
1 milyar euro büyüklüğündeki NATO Innovation Fund Webrazzi Summit 2023'te konuşulacak

Bu yıl 25 Ekim Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2023'e geri sayım başladı.

Webrazzi Summit 2023'te, mobilden oyuna, yapay zekadan bulut mutfağa, e-ticaretten dijitale herkesi ilgilendirecek konular gündemimizde olacak. Ayrıca 1 milyar euro büyüklüğündeki NATO Innovation Fund tüm detaylarıyla Webrazzi Summit 2023'te konuşulacak.

NATO Innovation Fund'ın detaylarının aktarılacağı "What is the scope of the €1 billion NATO Innovation Fund?" oturumu DO Venture Partners kurucu ve yönetici ortak Duygu Öktem Clark moderatörlüğünde, NATO Innovation Fund yönetim kurulu direktörü Ebru Dorman ve NATO Innovation Fund yönetici ortağı Andrea Trevarson'ın katılımıyla gerçekleşecek. 

NATO Innovation Fund'ın detayları 

NATO Innovation Fund, NATO üyelerinin inovasyon ekosistemlerini geliştirmek için kuruldu. NIF ile yenilikçi girişimler, desteklenirken, hem özel sektörde hem de kamu sektöründe ticarileştirmeye odaklanılıyor. 

Fonun ilgilendiği dikeyler arasında yapay zeka (AI), biyoteknoloji, enerji, üretim ve uzay yer alıyor. Fon ayrıca otonom araç ve ürünler, hipersonik sistemler, yeni nesil materyaller ve kuantum konularına da ilgili olduğunu belirtiyor. Fon, en ileri teknolojiye sahip donanım ve yazılımları desteklemeyi arzu ediyor. Konferansımızda fonun tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar konuşacağız. 

Konferansımıza buradan bilet alabileceğinizi hatırlatalım. Ayrıca Webrazzi Summit'te VIP Kayıt ile hem VIP Reception'a hem de etkinlik anında Webrazzi Summit Speaker/VIP Lounge'a giriş hakkı elde edebilecek. Kayıt masası hızlı geçiş hakkı dahil üst seviye hizmetlere VIP Kayıt imkanı ile ulaşmak da mümkün.

25 Ekim'de görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Türkiye İş Bankası

Platin Sponsorlar

Odeabank  Paribu

Turkcell  Yandex Ads

Altın Sponsorlar

Adjust  Iventram

Loreal  Manay CPA

Mastercard  meiro

ortak

Gümüş Sponsorlar

Borusan Otomotiv  Craftgate

paytr  Teads

Toloka  Unilever

Startup Lounge İş Ortakları

ITU ARI TEKNOKENT  Kuveyt Türk

Turkish Airlines

Çeviri Sponsoru

Medya Sponsoru

Karnaval

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.