Workup Girişimcilik Programı’nın 11. dönem Demo Day'inde sunum yapan girişimler

Workup Girişimcilik Programı’nda 11. dönem ve Workup Agri’de 2. dönem girişimleri Demo Day etkinliği ile mezun oldu.
Workup Girişimcilik Programı’nın 11. dönem Demo Day'inde sunum yapan girişimler

Türkiye İş Bankası ana desteği ile sürdürülen Workup Girişimcilik Programı 11. Dönemi ile Workup Agri Programı 2. Dönem girişimlerinin mezun olduğu Demo Day, dün akşam İş Kuleleri'nde gerçekleştirildi. Workup 11. dönem mezunları ile WorkupAgri 2. dönem mezunlarına gelin birlikte bakalım. 

Workup 11. dönem mezunları

Getmobil: İkinci el elektronik cihaz satmak ve yenilenmiş cihaz almak isteyenlere hizmet sunan Getmobil, aynı zamanda kayıt dışı ikinci el elektronik pazarını dijitalleştiren ve kayıt altına alan platform olarak konumlanıyor. 

Homster: Bir iç mimari tasarım ve görüntüleme servisi olan Homster, yapay zekâ destekli ve bulut tabanlı yapısıyla ev alıcılarının gelecekteki evlerini kendi zevklerine göre görselleştirerek sanal tur destekli satın alma kararları verebilmesini sağlıyor. 

Heybooster: E-ticaret şirketlerinin kullandığı pazarlama araçları ile bağlantı kuran Heybooster, dijital pazarlama verilerini anlamlandırıp aksiyona yönelik iş planlarına dönüştürüyor. Girişim, platformu aracılığıyla şirketlerin bu verileri okunabilir şekilde analiz etmesini sağlıyor. 

Pivony: Yapay zekâ girişimi Pivony, omnichannel tüketici zekâsı analitik platformu sunuyor. Böylece pazarlama profesyonelleri, sürekli değişen tüketici beklentilerini birkaç klikle keşfederken, buna yönelik analizleri kolayca yapabiliyor.

Werover: IoT ve yapay zekâ girişimi Werover, rüzgâr türbin kanatları için geliştirdiği yapay zekâ tabanlı erken hasar tespit sistemiyle yenilenebilir enerji varlıklarının 7/24 sağlık izlemesiyle önleyici bakımını sağlıyor. Böylece girişim, rüzgâr enerjisi yatırım getirisini artırıyor. 

WorkupAgri 2. dönem mezunları

Move On: IoT girişimi Move On, yapay zekâ bilgisayarlı görü ve sensör füzyonu teknolojileri ile traktörler için bulut bağlantılı otonom sürüş kitleri geliştirerek sürdürülebilir tarımın dijitalizasyonunu sağlıyor.

Nanomik: Biyoteknoloji girişimi Nanomik, tarım ve gıda ürünlerinin raf ömrünü artırmak ve farklı etkilere karşı korumak için tarımsal hastalık ve zararlılar ile mücadele eden mikroenkapsüle edilmiş biyopestisitler üretiyor. 

Kozalak: Girişim, orman yangınlarında erken tespit ve uyarı sağlayan, hava kalitesi ölçen, zehirli, yanıcı ve patlayıcı gaz tespiti yapan uydu iletişimi tabanlı bir sistem çözümü sunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.