Webrazzi Summit 2023'ün erken kayıt indirimli biletleri için son 3 gün!

Webrazzi Summit 2023, bu sene 25 Ekim'de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek.
Webrazzi Summit 2023'ün erken kayıt indirimli biletleri için son 3 gün!

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2023, bu sene 25 Ekim'de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek.

5 farklı salonda takip edeceğimiz Webrazzi Summit 2023'te, mobilden oyuna, yapay zekadan bulut mutfağa, e-ticaretten dijitale herkesi ilgilendirecek konular gündemimizde olacak.

Konferansımızda, tercihini online katılımdan yana kullanan katılımcılarımız, aynı fiziksel olarak etkinlik alanında bulunan katılımcılarımız gibi etkinlikteki tüm içeriğe, online fuaye alanına ve networking seçeneklerine erişerek etkinliğin tadını çıkarabilecekler.

Erken kayıt indirimleri için son gün 1 Ekim

Geç kalmadan Webrazzi Summit'te yerinizi ayırtmak ve bunu yaparken de erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için son günler olduğunu hatırlatalım. 1 Ekim gününe kadar alacağınız Webrazzi Summit 2023 biletlerinden indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

An itibarıyla konferansımızın fiziksel tek kişilik biletinin fiyatı 15.000 TL + KDV, en az 3 kişilik grup indirimli bilet kategorisinde tek kişilik bilet fiyatı ise 13.500 TL + KDV.

1 Ekim'den sonra ise fiziksel tek kişilik biletin fiyatı 17.500 TL + KDV'ye, en az 3 kişilik grup indirimli bilet kategorisinde tek kişilik bilet fiyatı ise 15.750 TL + KDV'ye çıkacak. 1 Ekim'den sonra Webrazzi Summit 2023'e online katılım sağlamak isteyenlerin ödeyeceği ücret ise 3.000 TL + KDV olacak.

Konferansımıza buradan bilet alabilir, konuşmacılara ise buradan göz atabilirsiniz. 

25 Ekim'de görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Türkiye İş Bankası

Platin Sponsorlar

Odeabank  Paribu

Turkcell  Yandex Ads

Altın Sponsorlar

Adjust  Iventram

Loreal  Manay CPA

Mastercard  meiro

Gümüş Sponsorlar

Borusan Otomotiv  Craftgate

paytr  Teads

Toloka  Unilever

Startup Lounge İş Ortağı

ITU ARI TEKNOKENT

Medya Sponsoru

Karnaval

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.