Bulut tabanlı insan kaynakları yazılımı idenfit, Datassist'ten 6 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

idenfit, bulut tabanlı bordro yazılımı ile bordrolama hizmeti sunan Datassist'ten 6 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı
Bulut tabanlı insan kaynakları yazılımı idenfit, Datassist'ten 6 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Bulut tabanlı insan kaynakları yazılımı olarak faaliyet gösteren idenfit, bulut tabanlı bordro yazılımı ile bordrolama hizmeti sunan Datassist'ten 6 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı. Yatırımla birlikte iki şirketin uçtan uca dijital İK için çözüm ortaklığı kurduğu bilgisi paylaşıldı.

idenfit, Datassist ile iş birliği yaparak, bordro sürecindeki puantaj hazırlama, hesaplama, bildirgelerin hazırlanması ve bordro kapanışı gibi tüm süreçlerin tek sistemde tanımlamasına olanak tanıyacak.

Söz konusu iş birliği ile insan kaynakları yönetim süreçlerini tek bir platformda birleştiren idenfit’in, Datassist’in entegrasyonunu kullanarak, teknik bordro işlemleri ve bağlantılı süreçlerin risklerini ve iş yükünü azaltacağı iddia ediliyor. Bu yatırım ve iş birliği sonucunda, idenfit'in alt yapısını Datassist ile birleştirerek, sorunsuz ve hatasız bordro işlemleri sunmayı taahhüt ettiği bildiriliyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.