OneNewOne markası ile faaliyet gösteren One Human, Alesta Yatırım'dan 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

One Human Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı, “OneNewOne” markası altında, yapay zeka tabanlı, hızlı, verimli ve düşük maliyetli işe alım yönetim sistemi sunuyor.
OneNewOne markası ile faaliyet gösteren One Human, Alesta Yatırım'dan 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

OneNewOne” markası altında, yapay zeka tabanlı, hızlı, verimli ve düşük maliyetli bir işe alım yönetim sistemi sunan One Human Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı, Alesta Yatırım'dan 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı. 

İnsan kaynakları dikeyinde, işe alım alanında faaliyet gösteren OneNewOne, yapay zeka teknolojisi ile CV Havuzu’nu dakikalar içerisinde sınıflandırıyor, eşleştiriyor ve ”Akıllı Ön Mülakat” modülü ile yapay zekanın ön görüşmeleri tamamlamasını sağlıyor. Bunun yanında ”Görüşme ve Sınav Otomasyonları”, ”Akıllı Teklif” modülleri ile İK yetkililerine, tüm işe alım sürecini öğrenen algoritmalar ile tek bir platform üzerinden yönetme şansını sunuyor.

OneNewOne kurucusu Tunç Erman yatırımla ilgili yaptığı açıklamada: "OneNewOne ile yurt içi ve yurt dışında bizi kullanan iş ortaklarımıza "İşe Alımın Geleceğini" deneyimleme fırsatı sunmaktayız, aldığımız yatırım ile hedeflerimize ulaşmamız konusunda önemli bir adım gerçekleştirdik, birlikte global hayallerimize hızlıca ulaşacağımız inancındayız." dedi.

OneNewOne, aldığı yatırım ile yapay zeka Ar-Ge çalışmaları ve global pazarlarda pazar payını genişletmeyi planlıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.