Kazayaptim.com, Colendi ve One Tech Ventures liderliğinde 2 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Kazayaptim.com, ilk yatırım turunu 2 milyon dolar değerlemeye ulaşarak ve 200 bin dolar yatırım alarak tamamladı.
Kazayaptim.com, Colendi ve One Tech Ventures liderliğinde 2 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Sürücülerin zor anlarına kolaylık getirmeye odaklanan ve entegre güvenlik çözümleriyle acil durumlarda saniyeler içinde sürücülere destek olmayı hedefleyen kazayaptim.com, Colendi ve One Tech Ventures liderliğindeki ilk yatırım turunu 2 milyon dolar değerleme ile tamamladı.

Aracıyla kaza yapan kişilere hızlı, güvenilir ve en yakın destek noktasıyla hizmetler sağlamak için Cüneyt L. İspir tarafından kurulan kazayaptim.com, sürekli geliştirdiği teknolojik alt yapısı ile sadece kaza anında değil, araçla ilgili tüm acil durumlarda saniyeler içerisinde müdahale edebilen bir araç içi entegre güvenlik çözümü. Londra merkezli Türk girişimi olan kazayaptim.com, ilk yatırım turunu 2 milyon dolar değerlemeye ulaşarak ve 200 bin dolar yatırım alarak tamamladı.

Kaza anında veya araçtan uzakken verdiği güvenlik servislerinin yanı sıra finansal destek paketlerini de kullanıcıları ile buluşturan kazayaptim.com’un yatırım turuna One Tech Ventures ve Colendi liderlik ederken, yatırımcılar arasında Bülent Tekmen, Erkan Kilimci, Demirhan Şener, Okan Utkueri'nin de yer aldığı isimler yer aldı.

İlk turdan elde edilen geliri ağırlıklı olarak yeni kullanıcılar kazanımında ve kullanıcı deneyimini artırıcı, veriye dayalı çözümler üretmekte kullanacaklarını söyleyen kazayaptim.com Kurucusu Cüneyt L. İspir, ‘’Avrupa’da ADAC ve ABD'deki AAA örneklerinde olduğu gibi, üyelik modelleri ile beş yıl içinde Türkiye’de 1 milyon araca ulaşacağız’’ şeklinde konuştu. kazayaptim.com'un uzun vadeli hedefleri arasında ise önce Avrupa ve İngiltere pazarlarında, daha sonra ABD ve Uzakdoğu pazarlarında faaliyet göstermek bulunuyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.