Online kimlik yönetimine odaklanan ConductorOne, Felicis liderliğinde 12 milyon dolar yatırım aldı

ConductorOne tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, A serisi yatırım turu kapsamında 12 milyon dolarlık ek yatırım aldı. 12 milyon dolarlık yeni yatırım, Aydın Şenkut'un yatırım şirketi Felicis'in liderliğinde gerçekleşti
Online kimlik yönetimine odaklanan ConductorOne, Felicis liderliğinde 12 milyon dolar yatırım aldı

Siber güvenlik çözümleri sunan bir girişim olarak karşımıza çıkan ConductorOne, geçtiğimiz Haziran ayında A serisi yatırım turunda 15 milyon dolar yatırım almıştı. ConductorOne tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, A serisi yatırım turu kapsamında 12 milyon dolarlık bir ek yatırım daha aldı.

Alınan yeni yatırım ile birlikte ConductorOne'ın A serisi yatırım turu, 27 milyon dolar yatırım ile tamamlanmış oldu. 12 milyon dolarlık yeni yatırım ise Aydın Şenkut'un yatırım şirketi Felicis'in liderliğinde gerçekleşti. Yatırıma Felicis'in haricinde ise Resourcely'den Travis McPeak, Netflix'ten Anna Westelius ve Jason Chan, Brex'ten Mark Hillick, Yext'ten Rohit Parchuri, HashiCorp'tan Will Bengtson, Coinbase'den Shubham Raj ve CodeRed Partners'tan Tom Alcock katıldı.

Alınan 12 milyon dolarlık yeni yatırım ile birlikte ConductorOne girişiminin bugüne kadar aldığı toplam yatırım ise 32 milyon dolara ulaştı. ConductorOne'ın diğer yatırımcıları arasında ise Accel, Fuel Capital, Fathom Capital ve Active Capital gibi önemli kurumlar yer alıyor.

ConductorOne tarafından aktarılan bilgilere göre alınan yeni yatırım, Ar-Ge çalışmaları ve şirketin ekibini büyütmesi için kullanılacak. ConductorOne, çalışan sayısını yıl sonuna kadar 2 katına çıkarmayı hedefliyor.

2020 yılında Alexander Bovee ve Paul Querna tarafından ABD'de kurulan ConductorOne, online kimliklerin güvenliğine odaklanıyor. Online kimlikleri korumak ve şirketler içindeki kimlik yönetimini sağlamak adına çeşitli çözümler geliştiren ConductorOne, temelinde online kimlik güvenliği platformu olarak hizmet veriyor. ConductorOne'ın temel amacı şirketlerin kimlik yönetimi süreçlerini otomatikleştirmek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.