Albaraka Garaj'ın 6. döneminden mezun olan girişimler

Albaraka Türk Startup Hızlandırma Merkezi Albaraka Garaj, 6. dönem mezunlarını verdi.
Albaraka Garaj'ın 6. döneminden mezun olan girişimler

Albaraka Türk Startup Hızlandırma Merkezi Albaraka Garaj, 6. dönem mezunlarını verdi. 14 girişim ile ön hızlandırma sürecini tamamlayarak, hızlandırma programına alınan 7 girişimin mezuniyetini kutlayan Albaraka Garaj, süreç içerisinde girişimlerle iş birlikleri, ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş eğitim paketleri, mentörlükler, hibe, network, API ve ofis desteği gibi imkanlar sunmayı sürdürüyor.

Albaraka Garaj hızlandırma programından bu yıl mezun olan girişimler şu şekilde:

CatchPad: Işık ve ses bildirimli kablosuz Pad’ler ve mobil uygulaması ile insanları harekete geçmeye teşvik eden, oyunlaştırılmış interaktif aktiviteler yardımıyla fiziksel ve zihinsel gelişimi destekleyen yeni nesil aktivite platform.

Coredinat: Yapay zekâ desteği ve konum doğrulama ile satış performansını ölçülebilir seviyelerde artıran ve firmaların satış faaliyetlerinin maksimum verimlilikle yönetilmesini sağlayan yeni nesil satış personeli takip yazılımı.

Egaranti: Tüketicilerin garanti süreçlerini tek bir ekran üzerinden kontrol edebilmeleri, firmaların ise satış sonrası hizmetlerini hızlandırmaları ve müşteri memnuniyetini arttırmaları için bulut tabanlı çözümler sunan bir web uygulaması.

Helorobo: E-ticaret sitelerine entegre olarak ürün seçme aşamasından ödemeye kadar tüm süreçleri Whatsapp, Instagram DM ve Facebook Messenger gibi popüler kanallar içerisinde kullanıcı dostu bir kolaylıkla sağlayan sosyal medya ticaret platformu.

Oniki.net: Yapay zekâ destekli B2B matchmaking özelliğiyle -hem çevrimiçi hem de fiziksel- etkinliğe katılan katılımcıların, etkileşimini ve katılımcı deneyimini artıran yeni nesil hibrit event teknolojisi.

Postuby: Mikro işletmelerin sosyal medya içerikleri oluşturma ve paylaşma problemini ortadan kaldıran yapay zekâ destekli pratik bir sosyal medya içerik üretim platformu.

TalentoSound: Dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu, disleksi, otizm ve öğrenme güçlükleri gibi rahatsızlıklara sahip çocuklara, kişiye özel hazırlanan dinletilerin kemik iletimli kulaklık yardımıyla sunulduğu alternatif bir terapi yöntemi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.