SPONSORLU

6 ayda yazılım öğreten geleceğin okulu robot_dreams artık Türkiye'de

robot_dreams, katılımcıların geleceğin mesleklerini edinmesine, çalışma alanlarını değiştirmesine ya da yetkinliklerini güçlendirmesine yardımcı olacak.
6 ayda yazılım öğreten geleceğin okulu robot_dreams artık Türkiye'de

Uluslararası eğitim platformu Laba’nın markalarından geleceğin okulu robot_dreams, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Romanya ile birlikte Türkiye’de de faaliyet göstermeye başladı. Veri analitiği, programlama, veri bilimi, makine öğrenimi ve BT'deki diğer ilgili alanlardan eğitimlerin yer aldığı robot_dreams’teki online ve canlı dersleri, Google, Microsoft, Amazon, Airbus, DHL, Grammarly, Bolt, FlixBus ve diğer teknoloji devlerinden uzman isimler veriyor. robot_dreams, katılımcıların geleceğin mesleklerini edinmesine, çalışma alanlarını değiştirmesine ya da yetkinliklerini güçlendirmesine yardımcı olacak.

Katılımcılara Geleceğin Mesleklerini Öğretiyor

Dünya Ekonomik Forumu'na göre 2030'da en çok talep gören işlerin neredeyse %80'i yeni olacak. Başka bir deyişle, geleceğin çoğu mesleği henüz mevcut değil ancak bu işlerin büyük bir çoğunluğunun temelini yazılım ve kodlama oluşturuyor. Günümüzde ortaya çıkan yeni işlere yönelik yükselen taleplerin kaynağında, dijital dönüşüm ve teknolojiyi benimseme arttıkça gelişen yeni ihtiyaçlar yatmaktadır. Veri analitiği, yapay zeka, siber güvenlik, bulut bilişim, dijital pazarlama, e-ticaret ve online içerik oluşturmadaki pozisyonlar da giderek daha önemli hale geliyor. İlk olarak Yazılım Test Uzmanlığı, Front-End Developer Eğitimi ve Yüksek Trafikli Yazılım Mimarisi Eğitimi ile Türkiye’de faaliyetlerine başlayan robot_dreams de, katılımcılarını geleceğin mesleklerine hazırlamayı hedefliyor. İş dünyasının önemli isimleriyle eğitmen kadrosunu oluşturmaya başlayan robot_dreams’te işin mutfağından gelen önemli isimler yer alıyor.

“Dersleri Şirketlerdeki Başarılı Yöneticiler Anlatıyor”

Elif Tuzlakoğlu

Yazılım ve kodlama konusunda alanının en iyisi olan ve deneyimli eğitmenlerle kullanıcılarını geleceğin mesleklerine hazırlayan robot_dreams’in Türkiye Ülke Müdürü Elif Tuzlakoğlu, “Herkesin kişisel olarak profesyonel kariyerinde bir sonraki basamağa çıkmak için çaba harcadığını ve çok küçük farklarla daha iyi konuma gelme fırsatı yakalayabildiğini biliyoruz. robot_dreams olarak biz de insanların kariyer hedefleri için eğitim kursları hazırladık.” ifadelerinde bulunuyor. “Dersleri o işi çok iyi yapan kişilerin anlatmasını istedik. Bu noktada eğitmenlerimizi, çok iyi şirketlerin başarılarında pay sahibi olan iyi çalışanlardan seçmeye özen gösterdik.” diyen Elif Tuzlakoğlu, robot_dreams’in online olarak ve tamamen canlı eğitim alabileceğiniz bir platform olduğunu, platformun özellikle Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Romanya gibi ülkelerde oldukça başarılı ve alanında lider konumda yer aldığını söylüyor. Tuzlakoğlu, “Şimdi ülkemizde de faaliyete başladık, çok kısa sürede olumlu geri dönüşler ve harikulade taleple karşılaştık. robot_dreams ülkemizde çalışanların, eğitimine devam etmek isteyenlerin ve geleceğin mesleklerinde yer edinmek isteyenlerin büyük bir çoğunluğuna önemli hizmetler sunacak ve katkıda bulunacaktır.” açıklamasında bulunuyor.

robot_dreams’in Öne Çıkan Yazılım Eğitimleri

Unity ile Oyun Geliştirme Eğitimi

  • Hyperbox Games Oyun Geliştiricisi Orkun Eser Kadan
  • Ringtail Interactive Senior Yazılım Geliştiricisi Uğurtan Erkazan

Python ile Uygulamalı Makine Öğrenmesi

  • Microsoft Eski Yazılım Uzmanı Caner Şekerci

C# .NET Core Eğitimi

  • Ford Otosan Software Developer Suheyl Hasagdaş
  • Ford Otosan Senior Technical Architect Melih Doğankaya

Java Yazılım Uzmanlığı

  • Siemens Ex Senior Software Engineer Technical Lead Hüseyin Karabakla

İleri Seviye Java: Java Enterprise

  • Emirates Airlines Senior Software Engineer Koray Güney

Yazılım Test Uzmanlığı

  • Siemens Yazılım Test ve Kalite Yöneticisi Nihat Ük

Yazılım Alanındaki En Büyük Buluşma: robot_dreams Tech Talks

Yapay zeka, dijital dönüşüm ve Web3 teknolojisi gibi en son teknoloji trendlerinin ele alınacağı 3 gün sürecek robot_dreams Tech Talks, 18 Temmuz’da başlıyor. robot_dreams tarafından düzenlenen Tech Talks’ta, Türk Telekom İnovasyon Geliştirme Uzmanı Ecehan Yıldırım, Academy Club Geliştirici ve Kurucusu Atıl Samancıoğlu ve Web3 Association Kurucusu Buğra Ayan konuşmacı olarak yer alıyor. Yazılım geliştiriciler, alanında uzman konuşmacılardan tamamen ücretsiz webinarlar alarak en son teknoloji trendlerini yakından takip ediyor. 3 gün boyunca yapay zeka dijital okuryazarlığı, dijital dönüşüm ve trendler ile Web3 konuları konuşulacak.

Webinara Ücretsiz Kayıt İçin Tıklayın

robot_dreams ile ilgili daha fazla bilgi için: robotdreams.com.tr

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.