Hepsiburada Premium, 1 milyon üyeye ulaştı

Hepsiburada Premium, 1 milyon üyeye ulaştı. Hepsiburada Premium’lular bu sürede toplam 1,2 milyar TL fayda elde etti.
Hepsiburada Premium, 1 milyon üyeye ulaştı

Hepsiburada, geçtiğimiz temmuz ayında tanıttığı Hepsiburada Premium'la ilgili detayları paylaştı. Hepsiburada Premium, 1 milyon üyeye ulaştı. Hepsiburada Premium’lular bu sürede toplam 1,2 milyar TL fayda elde etti.

Ayda 4 sipariş veren bir Hepsiburada Premium'lu, toplamda 97 TL kargo bedeli, 60 TL Hepsipay Papel kazancı, 69,90 TL BluTV hediyesi, ortalama 105,00 TL tutarında Premium’a özel kampanya faydasıyla toplamda aylık 300 TL’nin üzerinde fayda elde edebiliyor. Hepsiburada Premium kullanıcıları sadece 14,90 TL ödeyerek kazandığı faydaları uygulama içindeki özel sayfadan da takip edebiliyor.

1 milyon üye, 10 ayda toplam 65,5 milyon TL değerinde Hepsipay Papel kazandı

Verilere göre, “her alışverişte yüzde 3 Hepsipay Papel kazancı” avantajıyla 1 milyon üye 10 ayda toplam 65,5 milyon TL değerinde Hepsiburada alışverişlerinde kullanabilecekleri Hepsipay Papel kazandı. Premium kullanıcıları, her alışverişlerinde kargo bedava avantajından yararlandı. Sepet tutarından bağımsız tüm siparişlerde geçerli kargo bedava avantajıyla 340 milyon TL değerinde fayda elde ettiler.

685 bin Premium üyesi BluTV’deki içerikleri izledi

685 bin Premium üyesi BluTV’deki 10 bin saatten fazla yerli ve yabancı dizi, film, program ve  belgeselleri hediye olarak izledi. Hepsiburada Premium’lular 7 bin mobilya ve 2 bin lastik siparişindeki montajlarından yüzde 50 indirimli yararlandı. Toplamda 9 bin kez yararlanılan bu avantajla, üyeler toplam 2 milyon TL fayda elde etti.

Aylık ücretin 14,90 TL olduğu Hepsiburada Premium, 25 yaşından küçük öğrencilere ise 9,90 TL’ye sunuluyor.

Şirket, geçtiğimiz aylarda da 2022'ye dair verileri paylaşmıştı. Buna göre şirketin satış hacmi yüzde 81 artmış, kullanıcı sayısı 12.2 milyona ulaşmıştı. O dönemde Hepsiburada Premium kullanıcı sayısı ise 840 bini aşmıştı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.