Blockchain Talks: Web3'te Venture Builder modeli ve Web3 Native olmak

Blockchain Talks canlı yayın serimizin "Web3'te Venture Builder modeli ve Web3 Native olmak" başlıklı beşinci bölümü 6 Nisan Perşembe günü saat 11.00'de gerçekleşecek.
Blockchain Talks: Web3'te Venture Builder modeli ve Web3 Native olmak

Blockchain Talks canlı yayın serimizin dördüncü bölümünde "2023'te Web3 yatırım dünyasını neler bekliyor?"  sorusunu yanıtlamıştık. Canlı yayın serimizin beşinci bölümü ise 6 Nisan Perşembe günü saat 11.00'de gerçekleşecek.

Blockchain Talks'un beşinci bölümünde "Web3'te Venture Builder modeli ve Web3 Native olmak" konularına odaklanacağız. Web3'te Venture Builder modelini ve Web3 Native olmak konusunu alanında uzman isimler ile birlikte canlı yayınımızda derinlemesine konuşacağız.

Konuşmacıları arasında Paribu Ventures direktörü Utku Dördüncü ve Initiator'ı Alp Ergin'in yer aldığı serimizin beşinci canlı yayını Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Web3'ün popülerliğinin artması ile birlikte bu alanda hizmet veren girişimlere yapılan yatırımlarda da önemli bir artış yaşandığını ve Web3 yatırımları konusunda söz sahibi olmak isteyen Paribu'nun geçtiğimiz Ocak ayında Paribu Ventures'ı duyurduğunu da hatırlatalım. 

Canlı yayınımızda Web3'te Venture Builder modeli ve Web3 native kavramıyla ile ilgili pek çok önemli detayı bulabilirsiniz. 6 Nisan Perşembe günü saat 11.00'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.