SPONSORLU

Visa Avrupa İnovasyon Programı'nı, Jak Telyaz ve programın mezunları ile konuştuk

Visa Avrupa İnovasyon Programı'nın dördüncü dönemini ve gelecek planlarını Visa Güney Avrupa İş Geliştirme Başkanı Jak Telyaz ve programın mezunları ile konuştuk.

Visa ve Hackquarters ortaklığı ile hayata geçirilen Visa İnovasyon Programı, yoluna Visa Avrupa İnovasyon Programı olarak devam ediyor. Visa Avrupa İnovasyon Programı’nın 2023 dönemi için başvuru sürecinin 7 ülkede başladığını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık.

Visa Avrupa İnovasyon Programı'nın Türkiye’deki dördüncü dönemi geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Programın dördüncü döneminin mezunları arasında ise Alternatif SuperApp, Enno Wallet, MonoPayments, Qumpara ve Yancep girişimleri yer alıyor.

Visa Avrupa İnovasyon Programı'nın Türkiye’deki dördüncü dönemini ve gelecek planlarını Visa Güney Avrupa İş Geliştirme Başkanı Jak Telyaz ve programın mezunları ile konuştuk. Videomuzda bizlere Jak Telyaz, Alternatif SuperApp CEO'su Göktürk Yetim, Mono Payments Kurucu Ortağı Hüseyin Mert ve Qumpara Kurucu Ortağı Nihan Gür'ün eşlik ettiğini de belirtelim.

Visa Avrupa İnovasyon Programı'nın mezunlarından bahsedecek olursak Alternatif SuperApp, B2B müşteriler için dijital cüzdan, sadakat ve CRM gibi ihtiyaç duyduğu altyapıları sağlayan ve bütün dijital cüzdanları bir yerde birleştiren bir pazar yeri uygulaması olarak hizmet veriyor.

MonoPayments ise elektronik para, ödeme kuruluşları, dijital bankalar, diğer finansal kurumları ve e-ticaret platformları özelinde tek bir dijital platform üzerinden hepsi bir arada ‘no code’ fintek çözümleri sunuyor.

Kullanıcılarına markaların tekliflerini ileterek alışverişlerinden kazanç elde etmelerini sağlayan Qumpara ise alışveriş yapanları ödüllendirirken markalara da, tüketici davranışlarını daha iyi analiz ederek bağlılığı artırma ve bu bağlılık çerçevesinde ilişki kurma fırsatı sunuyor. 

Videomuzda Visa Avrupa İnovasyon Programı'nın girişim ve girişimcilere neler kattığı ve bu süreçte neler yaşadıkları ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.