Saybeni, 7 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı

2019 yılında Mehmet Sıddık Yılmaz tarafından kurulan Saybeni, insanın kişisel farkındalığına odaklanıyor ve kişiye özel bir “yaşamın yol haritası” sunuyor.
Saybeni, 7 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı

Frekans ve sayı bilimini kullandığı bir algoritmayla kullanıcılarına kişisel yol haritaları sunan bir girişim olarak karşımıza çıkan Saybeni, yatırım aldığını duyurdu. Saybeni tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, 7 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.

Saybeni'nin 7 milyon TL değerleme üzerinden gerçekleşen yatırımı, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcılarından geldi. Saybeni girişiminin tam olarak ne kadar yatırım aldığı ise paylaşılmadı. 2019 yılında Mehmet Sıddık Yılmaz tarafından kurulan Saybeni, insanın kişisel farkındalığına odaklanıyor ve kişiye özel bir “yaşamın yol haritası” sunuyor.

Saybeni, sesin frekans etkisini yani kişinin ismini ve doğum anındaki tarihin sayısal etkilerini hesaplayan özgün bir algoritma ile yol haritalarını oluşturuyor.

Saybeni tarafından aktarılan bilgilere göre girişimin 4 binden fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Saybeni'nin 1000'den fazla kullanıcısının hizmet satın aldığını da ekleyelim. ilk 3 yılında 430 bin TL'den fazla ciroya ve 700 satışa ulaşan Saybeni, son bir yıl içinde ise 200 bin TL’den fazla ciro ve 270’den fazla satışa ulaştı.

Alınan yatırım ile ilgili açıklamalarda bulunan Saybeni kurucusu Mehmet Sıddık Yılmaz, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcılarından 7 milyon TL değerleme üzerinden aldıkları yatırımla birlikte ikinci yıllarında globale açılarak farklı dillerde ve ülkelerde hizmet alanlarını genişleteceklerini aktardı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.