SPONSORLU

İnsan Kaynakları ve İş Gücü Yönetimi Yazılımı Bulut Tabanlı idenfit, Müşteri Deneyimi Merkezi CX-CENTER ile Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Kapsamlı Ar-Ge çalışmaları sonucunda 2020 yılında İK profesyonellerinin hizmetine sunulan idenfit, inovatif çözümleriyle ve her geçen gün büyüyen ekibiyle çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.
İnsan Kaynakları ve İş Gücü Yönetimi Yazılımı Bulut Tabanlı idenfit, Müşteri Deneyimi Merkezi CX-CENTER ile Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Mevcut ve potansiyel müşterilerinin deneyim kalitesini odak noktasına alan idenfit’in vizyonunun bir yansıması olan müşteri deneyimi merkezi CX CENTER ile tanışmaya ne dersiniz?

idenfit CX-CENTER

idenfit olarak  kullanıcı beklentileri ve deneyimine büyük önem veriyor, çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz. Bu nedenle deneyime dayalı özel bir merkezin İKY süreçleri hakkında önemli faydalar sağlayacağına inanıyoruz. Müşteri deneyimi merkezimiz CX-CENTER’ın yapılanma sürecinde insan kaynakları sektörünün profesyonelleri ile idenfit kullanıcılarının beklenti ve taleplerini hassasiyetle dinledik. Bununla paralel bilimsel veriler ve gelişmelerin ışığında nitelikli akademik kaynaklar ve vizyoner uzmanlardan destek alarak gelişim yolculuğumuza devam ettik.

idenfit Yeni Müşteri Deneyimi Merkezi CX-CENTER ile Ne Hedefliyor? 

idenfit kullanıcılarına kusursuz bir müşteri deneyimi sunabilmek için son kullanıcı testleri ve modüllerin fonksiyonlarını bu merkezde gerçekleştiriyoruz. CX-CENTER içerisinde satış öncesi ve sonrası oryantasyon, eğitim, uygulama ve destek süreçlerini uçtan uca yöneterek kullanıcılarımıza hızlı ve çevik çözümler sunuyoruz. Yazılımı etkin ve verimli kullanabilmeleri için idenfit’in yenilenen ve gelişen fonksiyonlarını kullanıcılarla eş zamanlı olarak paylaşıyoruz. Benzeri olmayan bir müşteri deneyimi sağlayarak insan kaynakları yönetimi ve işgücü teknolojileri sektöründe bir kez daha fark yaratmak istiyoruz.

İKY süreçlerini basitleştirmek ve bu dünyaya  yeni ve faydalı değerler katmak konusunda ilk günden bu yana devam eden bir taahhüdümüz var. İhtiyaç ve trendler doğrultusunda sürekli güncellenip gelişen yapımız, dinamik ekibimiz ve değerli iş ortaklarımızla birlikte eşsiz başarılara imza atmayı dört gözle bekliyoruz.

idenfit hizmetleri ve avantajları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.