SPONSORLU

QNBEYOND Hızlandırma Programı'nın 5. dönemine dair detayları konuştuk

Bugüne kadar 4 dönemde 35 startup'ı mezun eden QNBEYOND Hızlandırma Programı yöneticisi Sonat Kaymaz ile, başvuruları yeni açılan 5. dönem hakkında konuştuk.

QNB Finansbank çatısı altında kurulan QNBEYOND Hızlandırma Programı'nı ilk olarak 2019 yılında sizlere aktarmıştık. İlk etapta Fincube ismi ile karşımıza çıkan ve sonrasında QNBEYOND olarak hayatına devam eden hızlandırma programının tüm detaylarını QNBEYOND Head of Accelerator'ı Sonat Kaymaz ile konuştuk.

Geçtiğimiz Kasım ayında QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın 4. döneminden mezun olan 8 girişimi sizlere aktarmıştık. QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın 5. dönemi de kısa süre içinde başlayacak. Sadece 4 dönemde QNBEYOND mezunlarının 30 milyon dolardan fazla yatırım aldıklarını belirten Sonat Kaymaz, QNBEYOND Ventures'ın ise bugüne kadar 10 yatırım yaptığını da aktardı.

QNBEYOND Ventures tarafından yapılan 10 yatırımın 7'si ise programda yer alan girişimlere yapıldı. QNBEYOND Hızlandırma Programı'nda yer alan girişimlerin; QNB Finansbank, iştirakleri ve müşterilerine erişebilmeleri konusunda önemli çalışmalara sahip olduklarını da belirten Kaymaz, programın başvuru süreci ile ilgili bilgiler de paylaştı.

QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın 5. döneminin başvuruları 6 Ocak 2023 tarihinde açıldı. QNBEYOND'ın web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilen başvuruların Şubat ayının sonuna kadar açık kalması hedefleniyor. QNBEYOND hızlandırma programı ve başvuru süreci ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.