SPONSORLU

21. Unilever Ideatrophy Yarışmasıyla Üniversiteliler Hem Deneyim Hem Ödül Kazanıyor

Türkiye’de öğrencilere yönelik en uzun soluklu yarışmalardan olan Unilever IdeaTrophy bu sene 21. kez gençlerle buluşmaya hazırlanıyor.
21. Unilever Ideatrophy Yarışmasıyla Üniversiteliler Hem Deneyim Hem Ödül Kazanıyor

Her yıl düzenlenen Unilever IdeaTrophy, pazarlama sektörüne ilgi duyan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin ilham ve deneyim yolculuğuna eşlik etmeye devam ediyor. Gençlere pazarlama projesi geliştirme aşamalarını yakından görme fırsatı sunan yarışma, eğlenirken öğrenmek için eşsiz bir deneyim alanı oluşturuyor. Her sene farklı Unilever markasıyla gerçekleştirilen yarışmanın 21. yılında Dove markası cilt temizliği ürünleriyle gençlere pazarlama dünyasını yakından tanıma fırsatı sunuyor. Hem deneyim hem de birbirinden güzel ödüller kazandıran 21. Unilever IdeaTrophy için ideatrophy.com adresinden başvurulabiliyor: Son tarih 5 Şubat…

Unilever IdeaTrophy ile pazarlama dünyasının kapıları üniversiteliler için aralanıyor

Heyecanla beklenen bir geleneğe dönüşen Unilever IdeaTrophy yarışması, 21. yılında Dove markasının cilt temizliği ürünleriyle pazarlama dünyasının kapısını gençler için aralıyor. Pazarlama sektörünü daha yakından tanınmasına katkı sağlayan yarışma ile öğrenciler şirketin iç yapısını görürken proje geliştirme süreçlerinde rol alarak iş dünyasına da hazırlanma fırsatı yakalıyor. Öğrencilerin kişisel gelişimlerini desteklemeyi hedefleyen Unilever IdeaTrophy, yarışma süreci boyunca sektörün değerli isimleriyle dijital eğitimlere de yer veriyor.

Öğrencilere değerli kazanımlar sağlayan efsanevi yarışmada gençler, Dove’ın değer yarattığı cilt farkındalığı konusunda bakım ve ilginin gücüyle stratejiler geliştirmeye çağrılıyor. Süreç boyunca üniversiteliler hem ilham veren eğitimler ile pazarlama dünyasını daha yakından tanıma hem de geliştirecekleri kampanya fikirleri ile heyecan verici ödüller kazanma şansı yakalıyor.  

Unilever IdeaTrophy ile üniversiteliler hem deneyim hem heyecan verici ödüller kazanıyor

21. Unilever IdeaTrophy’de kazananları heyecan verici ödüller beklerken, öğrencilerin iş hayatına geçiş sürecinde etkili olacak ödüller de bulunuyor. Unilever’da mentorluk, iş ve staj fırsatı sunan yarışmanın kazananları ayrıca Londra’da gerçekleşecek Unilever Future Leaders League yarışmasında da Türkiye’yi temsil etme hakkına sahip oluyor.

21. Unilever IdeaTrophy bu yıl üç kişilik takımlardan oluşuyor. “Amaç odaklı” bakış açısına dair görüşlerini paylaşarak başvuran üç kişilik takımlardan hak kazananlar, yarı finale kalıyor. Yarı finalden itibaren ise takımların Unilever Dove markasından alacakları bilgilendirme doğrultusunda yaratıcı pazarlama fikirleri geliştirmesi isteniyor. Yarı finale kalan takımlar yaratıcı pazarlama fikri geliştirirken Dove marka ekibinin desteğinden yararlanabiliyor, görüş ve tecrübeleriyle hem eğitici hem öğretici brief ve debrief süreç deneyimliyor.

Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil etme hakkı, finalistler arasından Unilever Türkiye Yönetim Kurulu tarafından seçilen takıma veriliyor. Finalde ilk üçte yer almayı başaran takımlar da ayrıca Unilever ile mentorluk, iş ve staj fırsatlarının yanı sıra heyecan verici ödüller kazanma şansı yakalıyor.  

Son başvuru 5 Şubat!

3 kişiden oluşan takımların yer alacağı yarışmanın başvuruları, Unilever IdeaTrophy resmi web sitesi www.ideatrophy.com üzerinden 5 Şubat Pazar gününe kadar gerçekleştirilebilecek. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.