SPONSORLU

Astor Enerji 11 – 12 – 13 Ocak Halka Açılıyor! Türkiye, enerjinin güçlü geleceğine ortak oluyor

Türkiye’nin lider yerli trafo ve anahtarlama ürünleri üreticisi Astor Enerji Halka Açılıyor! Talep Toplama Tarihleri: 11 – 12 – 13 Ocak.
Astor Enerji 11 – 12 – 13 Ocak Halka Açılıyor! Türkiye, enerjinin güçlü geleceğine ortak oluyor

İSO Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2021 yılı araştırma sonuçlarına göre ülkemizin lider yerli transformatör ve anahtarlama ürünleri üreticisi olan Astor Enerji halka açılıyor.

Ankara'da üretim faaliyetlerine devam eden Şirket, 2018 ve 2020 yılında devreye aldığı modern tesisleriyle bugün 140.000 m2'lik arsa üzerinde kurulu, 105.000 m2'lik kapalı alanda üretim gerçekleştiriyor.

Tek çatı altında Avrupa'nın öncü transformatör üretim tesislerinden birine sahip olan Astor, geniş ürün gamı, uçtan uca ve esnek üretim yetkinliğiyle rakiplerinden farklılaşıyor.

Kalite ve yenilikçi üretim anlayışı ile Ar-Ge çalışmalarına önem veriyor, verimli bir geleceğe güçlü adımlar atan Astor istikrarlı şekilde yatırım yapmaya devam ediyor. Sahip olduğu konum sayesinde Türkiye ve öncelikli olarak çevre ülke pazarlarındaki önemli tedarikçilerden biri konumundaki Şirket, “uluslararası pazarlarda da” etki alanını sürekli genişletiyor.

Yaklaşık 40 yıllık deneyimiyle, 90'dan fazla ülkeye ihracat tecrübesiyle büyümesini ve yatırımlarını sürdüren Astor Enerji’nin güçlü geleceğine ortak olmak için TEB Yatırım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.