SPONSORLU

Küresel Yetenekleri Kolay İstihdam Etmenin Yeni Yolu: Native Teams

Native Teams ile şirket kurmaya gerek kalmadan, 40’tan fazla ülkede küresel yetenekler istihdam edilip, ödemeleri tek bir platform üzerinden yönetilebiliyor.
Küresel Yetenekleri Kolay İstihdam Etmenin Yeni Yolu: Native Teams

Sunduğu esnek ödeme ve bordro çözümlerinin yanı sıra yenilikçi finans ve İK altyapısı sayesinde, freelance çalışanların ve şirketlerin karşılaştıkları önemli sorunlar çözüm üreten Native Teams ile;

  • Küresel yetenekler, bulundukları ülkelerin yasalarına uygun bir şekilde istihdam edilebilir,
  • Çalışanlara herhangi bir para biriminde, ek maliyet olmadan ödeme yapılabilir,
  • Hem bordrolu hem sözleşmeli çalışanlar tek platform üzerinden yönetilebilir,
  • Vize başvuruları ve çalışma izinleri ile ilgili dünya çapında destek alınabilir.
  • Çalışanların zorunlu vergilerinin ve katkı paylarının devlete ödenmesi sağlanabilir.

40’tan fazla ülkede çözüm ortağı

Native Teams’in sahip olduğu hukuk ve muhasebe uzmanları ile yerel yasalarla uyumlu sözleşmeler hazılanıp, ekiplerin ihtiyaç duyacağı destek yerel olarak sağlanmaktadır. Sunduğu bordro hizmeti ile çalışanlar, bulundukları ülkelerin yasalarına uygun bir şekilde, yerel vergi sisteminin nasıl çalıştığına ya da ne kadar katkı payı ödenmesi gerektiğine kafa yormadan istihdam edilirken, tüm vergilerinin ve zorunlu ücretlerinin veya katkı paylarının devlete ödenmesi için gerekli altyapı hizmeti şirketlere veriliyor.

Sanal Cüzdan

Native Teams kullanı cılarının farklı para birimlerinde ödeme alıp, ödeme yapmasına olanak tanıyan sanal cüzdan sayesinde, tüm finansal süreçler tek bir platformdan yönetilebiliyor. Sanal cüzdana gelen ödemeler tek tıkla yerel banka hesabına aktarılabildiği gibi, Native Teams kartıyla da dünyanın herhangi bir yerinden erişilebilir.

Native Teams Visa Kartı

Native Teams Visa kartı ile çalışanlar sanal cüzdanlarına her zaman ve dünyanın her yerinden erişebilirler. Bütün çalışanlara verilen banka kartı sayesinde kullanıcılar cüzdanlarındaki parayı çevrimiçi olarak harcayabilir veya dünyanın herhangi bir yerindeki ATM’den çekebilirler.

Native Teams’in yenilikçi çözümlerinden %30 indirimle yararlanın* 

Bütün planlarımızda geçerli yüzde 30 indirimden yararlanmak ve küresel yetenekleri işe alıp, çalışanlarınızın ödemelerini tek bir tuşla yönetmek için webrazzi30 indirim kodu ile Native Teams’e üye olun!

https://nativeteams.com/pricing

*İndirim kodu 06.03.2023’e kadar geçerlidir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.