Finansal pazar yeri platformu TeklifimGelsin, Startup Wise Guys’tan yatırım aldı

TeklifimGelsin, Startup Wise Guys’tan yeni bir yatırım daha aldı. TeklifimGelsin ve Startup Wise Guys arasında gerçekleşen yatırım anlaşmasının finansal detayları ile ilgili ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.
Finansal pazar yeri platformu TeklifimGelsin,  Startup Wise Guys’tan yatırım aldı

Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar ile kurdukları entegrasyonlar sayesinde kişiye özel kredi, kredi kartı ve yatırım gibi tekliflerin görüntülendiği finansal bir pazar yeri olan TeklifimGelsin'in, 2,4 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldığını geçtiğimiz Haziran ayında sizlere aktarmıştık.

Bugün edindiğimiz bilgilere göre TeklifimGelsin, Startup Wise Guys’tan yeni bir yatırım daha aldı. TeklifimGelsin ve Startup Wise Guys arasında gerçekleşen yatırım anlaşmasının finansal detayları ile ilgili ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

2021 yılının Ocak ayında İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka Programı kapsamında İhsan Cem Zararsız ve Ertuğrul Hakan Biri tarafından kurulan TeklifimGelsin, aldığı yeni yatırımla birlikte uluslararası pazarlama faaliyetlerini hızlandırıp, yeni pazarlara açılma planlarını hızlandırmayı planlıyor.

Kuruldukları günden bugüne dek aldıkları yatırımları hiçbir zaman sadece maddi bir katkı olarak görmediklerini dile getiren TeklifimGelsin kurucu ortağı ve CEO’su İhsan Cem Zararsız, yatırımcılarının yaptıkları yatırımlarla sadece girişimlerine değil vizyonlarına, hedeflerine ve heyecanlarına da ortak olduklarını düşündüklerini aktardı.

Aldıkları bu yatırımla aynı zamanda Startup Wise Guys’ın FinTech Hızlandırma Programı ile birlikte global yolculuğuna çok hızlı bir başlangıç yapma fırsatı yakaladıklarını aktaran Zararsız, eğitim ve network gibi desteklerin global bir girişim olma hayallerine ciddi oranda katkı sağlayacağına inandıklarını da sözlerine ekledi.

Startup Wise Guys olarak, finansal teknoloji alanında çözüm üreten ve birçok ihtiyacı tek çatı altında buluşturan girişimleri her zaman desteklediklerini paylaşan Startup Wise Guys partneri Günce Önür, FinTech sektörünün çok hızlı gelişmesinin bu alandaki ürün ve hizmet sayısının da artmasına yol açtığını da aktardı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.