Trendyol'dan arkadaş gruplarına özel indirimli ürünler özelliği: "Arkadaşlarınla Al"

Trendyol müşterilerinin, ürüne indirimli sahip olmak için, satıcının belirlediği grup sayısına ulaşmaları gerekecek. Grup sayıları en az 2 en fazla 10 kişi olarak satıcılar tarafından belirlenebilecek.
Trendyol'dan arkadaş gruplarına özel indirimli ürünler özelliği:

Trendyol, satıcıların belirlediği indirimli ürünleri arkadaşlarla birlikte satın almaya imkan tanıyan "Arkadaşlarınla Al" adlı sosyal alışveriş özelliğini yayına aldı. “Arkadaşlarınla Al” özelliği ile müşteriler satıcıların belirlediği ürünleri arkadaşlarıyla beraber daha indirimli bir şekilde satın alabilecek.

Belirlenen kişi kadar satın alım yapılması gerekiyor

Müşterilerin indirimden faydalanması için, satıcılar tarafından belirlenen ürünü "Arkadaşlarınla Al" fiyatı ile sepete eklemesi veya arkadaşının paylaştığı linke tıklayarak ürünü satın alması gerekiyor. Grup başlatıldığından itibaren 24 saat içerisinde gruba özel linkin belirli platformlar üzerinden paylaşılması, belirlenen kişi sayısı kadar satın alım yapılması için önem taşıyor.

En az 2 kişi, en fazla 10 kişilik gruplar oluşturulabiliyor

Paylaşılacak linkler ile online alışveriş deneyimlerini sosyal bir hale getiren Trendyol müşterilerinin, ürüne indirimli sahip olmak için, satıcının belirlediği grup sayısına ulaşmaları gerekecek. Grup sayıları en az 2 en fazla 10 kişi olarak satıcılar tarafından belirlenebilecek.

Arkadaşlarınla Al indirim özelliği ile Trendyol satıcılarına da fayda sağlanmış olacak. Grup alımları için indirim sağlayabilecekleri bir araca sahip olacak olan Trendyol satıcıları, bu yolla satışlarını, ürün değerlendirme adetlerini, müşteri sayılarını ve ürün görüntülenme oranlarını artırabilecekler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.