Webrazzi Summit 2022'ye saatler kaldı

Yarın büyük gün! Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2022, yarın, yani 12 Ekim'de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te başlıyor.
Webrazzi Summit 2022'ye saatler kaldı

Yarın büyük gün! Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2022, yarın, yani 12 Ekim'de, Wyndham Grand İstanbul Levent'te başlıyor. Offline biletleri kısa bir süre önce tükenen, ancak henüz bilet almamış olanlar için online bilet seçeneğinin hâlâ açık olduğu konferansımızda, gün boyunca 5 farklı salonda alanında uzman konuşmacılarımızı, siz değerli konuklarımızla bir araya getireceğiz. 

Webrazzi konferanslarına katılmış olanlar aslında etkinliklerimizin nasıl geçtiğini iyi biliyorlar. Ancak yarın gerçekleşecek Webrazzi Summit 2022'de konferans ortamının nasıl olacağını sizlere aktarmak ve o atmosferi zihinlerde canlandırmak isteriz. 

Wyndham Grand İstanbul Levent'e ulaştıktan sonra ister merdivenleri ister asansörleri kullanın, sizi sağ tarafta kayıt masası karşılayacak. Kaydınızı yaptırdıktan sonra dilerseniz kahvaltınızı yapabileceğiniz, dilerseniz kahvenizi veya çayınızı yudumlayabileceğiniz bir alanda, sabah networking'i yaparken belki de tanıdıklarınızla karşılaşacaksınız. Konferansımız saat 9:00'da açılış konuşmasıyla başlayacak ve öğle arasına kadar Disrupt salonunda birbirinden değerli oturumları dinleme şansı bulacağız. Daha sonra sabah saatlerinden sonra katılımın da artmasıyla yeni bir networking için kahve arası vereceğiz. 

Saat 11:00 itibarıyla tüm salonlarımızda sunumlar ve oturumlar başlamış olacak. Yani bu saatten sonra hangi salondaki oturum ilginizi çekiyorsa o salona geçebilecek ve oturumları dinleyebileceksiniz. Saat 13:00 ve 14:00 arasında öğle yemeğimiz olacak, yemekten sonra dilerseniz içeceğinizi alıp başka katılımcılarla sohbet edebilecek, dilerseniz hava almak için terasa çıkabileceksiniz. Yemek sonrasında tüm salonlarda oturumlarımız devam edecek ve 15:30'da başlayacak kahve arasından sonra sadece Disrupt salonumuz aktif olacak. 

Kısacası gün boyunca Disrupt, Grow ve Boost salonlarında dilediğiniz oturumları takip ederken, aynı zamanda Acedemy salonunda workshop'lara katılabilecek ve istediğiniz vakitlerde Startup Lounge'ı gezerek girişimciler ve onların girişimleriyle tanışabileceksiniz. Konferansımız saat 17:00'de tamamlanmış olacak.

Tüm salonlarımızda hangi içeriklerin olduğuna buradaki detaylı yazımızdan veya program sayfasından göz atabilirsiniz. Konferansımızın tüm konuşmacılarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Pandemi süresinde offline konferanslara ara vermiştik, sonraki konferanslarımızda ise pandeminin etkisi ister istemez devam etmişti. O sebepten yarın gerçekleşecek olan Webrazzi Summit, bizler için oldukça önemli. Zira özlediğimiz konferans deneyimine yarın yeniden kavuşmuş olacağız.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Yarın görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

 

Platin Sponsorlar

  

  

  

Altın Sponsorlar

 

 

 

Gümüş Sponsorlar

 

 

 

 

 

  

Startup Lounge İş Ortağı

Medya Sponsorları

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.