SPONSORLU

Troy iPhone 14 lansmanını tekne partisi ile kutladı

Tüm dünya 7 Eylül’de yapılan iPhone 14 Lansmanını konuşurken, Troy bu coşkuyu başka bir çıtaya çıkarmak için kolları sıvadı.
Troy iPhone 14 lansmanını tekne partisi ile kutladı

Geçtiğimiz yıl gece teslimatı ile bir ilke imza atan Troy, bu yıl 16 Eylül’de iPhone 14 ön sipariş veren ilk 100 müşterisi için yine bir ilke imza atarak büyük bir tekne organizasyonu gerçekleştirdi.

Troy, Ön sipariş vermiş olan müşterileri ile irtibata geçerek, 22 Eylül’ü 23 Eylül’e bağlayan gece Galataporttaki  Apple Premium Partner konseptli yeni mağazalarından hareket edecek tekne organizasyonuna davet etti.

Kokteyl ve Purple Hand Band grubunun caz performansı eşliğinde 2 saatlik mini bir boğaz turu yapan Troy, müşterileri ile birlikte doyasıya eğlendi. 23 Eylül saat 00:01’i gösterdiğinde ise tekrar Galataport’a yanaşan tekneden inen ön sipariş vermiş müşterilere Galataport mağazalarından ürünleri teslim edildi.

Ön sipariş veren müşteriler dışında mağaza önünde de iPhone 14 almak için uzun kuyruklar oluştu. Troy, mağaza önünde oluşacak kuyruğu ön görerek ön sipariş vermeyen müşterilerini de unutmadı. DJ performansı eşliğinde çay kahve ikramı yaparak mağaza önünde bekleyen müşterilerinin de gönlünü kazandı.

İlklerin markası Troy yaklaşık dört saat kadar süren bu etkinlikte yüzlerce iPhone 14 satışı gerçekleştirdi. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Troy, her yeni etkinlikte ilklere imza atarak müşterilerini mutlu etmenin en güzel yolunu buluyor.

İlkler hep Artısıyla Troy’da. iPhone 14’e ilk sahip olan müşterilerin artısıysa Troy’dan alışveriş yapmakta.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.