Webrazzi Summit 2022'nin yeni konuşmacıları belli oldu

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2022, 12 Ekim günü Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek.
Webrazzi Summit 2022'nin yeni konuşmacıları belli oldu

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2022, 12 Ekim günü Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Konferansımızda fiziksel katılımın yanı sıra online katılım da mümkün olacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden önemli yerli ve yabancı konuşmacılara ve binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacağımız Webrazzi Summit 2022'de Disrupt, Grow, Boost ve Academy salonlarının yanı sıra birçok yeni girişimle tanışma fırsatı yakalayacağımız Startup Lounge salonu da mevcut olacak. 

Konferansımızın ilk tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Webrazzi Summit 2022'nin yeni konuşmacılarına gelin hep birlikte bir göz atalım. Ayrıca Webrazzi Summit 2022 için buradan bilet alabileceğinizi hatırlatalım.

Ahu Büyükkuşoğlu Serter (Kurucu @Fark Labs)

Ahu Büyükkuşoğlu Serter, birlikte daha iyi bir gelecek yaratmak için birlikteliği vurgulayan ve dönüşüm teknolojilerini geliştiren aktif bir liderdir. Serter, Fast Company tarafından Türkiye’nin 20 en yenilikçi şirketlerinden biri seçilen Fark Holding’in Başkanı, seri girişimci ve yatırımcıdır. Kolektif düşünen insanlarla beraber daha iyi bir gelecek tasarlayabilmek için Fark Labs’i kurmuştur. Fark Labs şu anda mobilite, hayat bilimleri ve sürdürülebilir yaşam tarzları olmak üzere birçok konuya değiniyor, ilgi alanı girişim kuluçkasından girişim yaratmaya ve yatırıma kadar uzanıyor. Serter, kadın liderliğinin yarattığı değiştirici güce inanarak; Arya Kadın Yatırım Platformu’nu kurdu. Arya ile daha fazla kadının, kadın liderliğinde gelişen işletmelere yatırım yapılmasını teşvik ediyor.

Alemşah Öztürk (Chief Happiness Officer / CEO @4129Grey)

4129Grey'in Chief Happiness Officer'ı olan Alemşah Öztürk, 5 yıl içinde Türkiye'nin en çok ödül alan ve başarılı dijital reklam ajansı olan 4129!'u Şubat 2007'de kurdu. Ajans 2012 yılında WPP tarafından satın alınmış ve Mayıs 2015'te Gray İstanbul Reklam Ajansı ile birleşmiştir. Sonuç olarak 4129Grey, yeni nesil entegre bir iletişim ajansı olmuştur.

Ali Dağlı (CEO @Hoopt)

University of California, Berkeley'den Mühendislik ve Finans alanında lisans derecesine sahiptir. Ali Dağlı, 2012 ve 2016 yılları arasında GP Bullhound ortakligi üstlenmiştir. 2016'da Snowfall'u kuran Dağlı, 2016 ve 2017 yıllarında RazorSecure'de danışmanlık görevinde bulunmuştur. 2018 yılında Bunch'ta danışmanlık yapan Dağlı, 2017 yılında Snow Factory'yi ve 2019 yılında Hoopt'u kurmuştur. Ali Dağlı, 10 yılı yatırım bankacılığı olmak üzere 20 yılı aşkın dijital medya sektörü deneyimine sahiptir.

Andreas Bracht (Strategy Manager @NRW.Global Business)

Andreas Bracht, Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaleti Ticaret ve Yatırım Ajansı olan NRW.Global Business'ta strateji departmanında çalışıyor ve yönetime inovasyon, yeni kurulan şirketler ve dış ticaret alanlarındaki mevcut ekonomik trendler hakkında tavsiyelerde bulunuyor. Coğrafya bölümünden mezun olduktan sonra, Köln ve Dublin'de "küresel değer zincirleri" üzerine odaklanarak ekonomik coğrafya alanında yüksek lisansını tamamladı. 2015'ten beri belediye ve uluslararası iş geliştirmede çeşitli pozisyonlarda çalışmaktadır.

Arzu Eryılmaz (Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü @İTÜ ARI Teknokent)

Şu anda aktif olarak İTÜ ARI Teknokent Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışmaktadır. 19 yıldır Türkiye’deki öncü teknoparklarda ‘Üniversite-Sanayi İşbirliğinin oluşturulması’, ‘Ar-Ge ve İnovasyon Kültürünün yaygınlaştırılması’ ve ‘Girişimcilik Destek Ekosistemlerinin kurgulanması ve yönetilmesi’ alanlarında çalışmış ve uzmanlaşmıştır. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Yüksek Lisansı süresince üzerinde çalıştığı ‘marka kimliği, kurum kimliği ve imaj yönetimi’ konularındaki bilgisi sayesinde, Teknopark, Teknoloji Transfer Ofisi ve Kuluçka Merkezi gibi yapıların kurulması, geliştirilmesi ve yönetimi faaliyetlerine ‘kurumsal iletişim’ boyutunu da eklemiş; parçası olduğu her kurumun Kurumsal İletişim görevini de bil fiil üstlenmiştir. Hali hazırda İTÜ ARI Teknokent bünyesindeki İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi, İTÜ Magnet İleri Aşama Girişimcilik Merkezi, Innogate Uluslaraarası Hızlandırma programını yönetmekte ve her geçen gün girişimcilik ekosistemini büyütmeye devam etmektedir. 

Burak Barı (Genel Müdür @adesso Turkey)

Burak Barı, adesso Türkiye Genel Müdürlüğü görevine ilave olarak aynı zamanda adesso Group içindeki tüm uluslararası servislerinden sorumlu direktör olarak görev almaktadır. Sankt George Avusturya Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Uzun yıllar Almanya'da uluslararası projelerde çalışan Burak Barı, 2013 yılında adesso SmartShore kapasitesini artırmanın yanı sıra Türkiye, Bulgaristan, Romanya ve Birleşik Krallık'taki yerel pazarlar için hizmetler oluşturmak amacıyla adesso Group'a katılmıştır.

Dilek Dayınlarlı (Yönetici Ortak @ScaleX)

Dilek, ScaleX Ventures'ın kurucusu ve Yönetici Ortağıdır. ScaleX'i kurmadan önce, erken aşama bir teknoloji risk sermayesi olan 212 Capital Partners'da yatırımcıydı. MENA'daki en büyük Fintech şirketi olan IyziCo, Insider, global pazarlama otomasyon yazılımı, hemenkiralik.com, insanların listeleyeceği çevrimiçi pazaryeri gibi şirketlere yatırım yaptı. Dilek, 212'den önce Groupon'da Accenture'da Direktör, Yönetim Danışmanı ve Koç Grubu'nda Business Developer olarak çalıştı. Kariyerine, farklı proje yönetimi pozisyonlarında bulunduğu ve aynı zamanda start-up'ını oluşturduğu ABD'de başladı. Şu anda Dilek, ScaleX Şirketleri ile yönetim kurulu düzeyinde yakın bir şekilde çalışmakta ve anlaşma bazında yatırım yapmaktadır. Dilek, Türkiye'den seçilen ve bursuyla öne çıkan ilk Kauffman Bursiyerlerinden biridir. Aynı zamanda Arya Kadın Yatırım Platformu kurucu üyesi ve lideridir. İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi), ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi), KWORKS, Endeavor ve Stanford Üniversitesi'nde davetli mentor ve konuşmacı olarak görev yaptı. Dilek B.S. Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Makine Mühendisliği ve Johnson & Wales Üniversitesi'nden MBA derecesi. Dilek, Teknoloji Sektörüne katkıları ve etkisiyle 2017 yılında Türkiye'nin en başarılı Kadın Liderlerinden biri seçildi.

Dr. Z. Eren Koçyiğit (CEO @NBT)

Dr. Eren Koçyigit, Londra merkezli büyüme stüdyosu NBT (Next Big Thing) kurucusu olarak NBT ekibi ile birlikte Büyüme Odaklı Pazarlama alanında danışmanlıklar vermekte ve geliştirdikleri Marketing Machine ve Growth Marketing Hub ürünleri ile hem bireyler hem markalar için büyüme odaklı pazarlama çözümleri sağlamaktadır. İngiltere ve Türkiye’de Middlesex, Birmingham, İTÜ, Bilgi üniversitelerinde misafir öğretim görevlisi olarak pazarlama alanında dersler vermektedir. London & Partners, Startupbootcamp, Innogate gibi hızlandırma programlarında büyüme pazarlaması alanında mentorlük yapmaktadır.

Duygu Deniz Kuşaksız (E-Ticaret Müdürü @Domino’s Türkiye)

Duygu Deniz Kuşaksız, 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Geleneksel, dijital medya planlama, satın alma, strateji oluşturma ve pazarlama alanlarındaki 10 yıllık deneyiminin ardından 2017 yılında Domino’s Türkiye’ye katıldı. Halihazırda Domino’s E-Ticaret Müdürü olarak görevine devam eden Kuşaksız, markanın dijital kanallarının pazar yeri satış performans yönetiminin yanı sıra dijital pazarlama stratejilerinden sorumludur ve dijital kanalların geliştirilmesi süreçlerini yönetmektedir.

Ekin Buse Işık (Regional Lead - Turkey @AppsFlyer)

Ekin Buse Işık, son 8 yıldır Türk reklamveren ekosisteminin tüm yelpazesinde dijital reklamcılık sektöründe çalışmaktadır. AppsFlyer'a katılmadan önce Total Media Solutions'da Ülke Müdürüydü ve Google ürünlerinin EMEA bölgesindeki pazara girmesinden sorumluydu. Ekin Buse Işık, şu anda AppsFlyer'ın Türkiye pazarındaki genişlemesine öncülük ediyor.

Emir Pandır (Partner @BCG)

Emir Pandır, The Boston Consulting Group'a 2018 yılında İstanbul'da katıldı. Finansal Kurumlar, Strateji, Kurumsal Gelişim ve İnsan ve Organizasyon uygulamalarının çekirdek üyesidir. Bankalar, FinTech'ler, Sigorta şirketleri ve Büyük şirketlerden önde gelen çeşitli Türk ve bölgesel müşterilerle Dijital Bankacılık, Hizmet Olarak Bankacılık, kurumsal strateji ve daha pek çok konuda en acil konularda çalışmaktadır. Ayrıca, kamu sektörü müşterileri ile strateji ve organizasyon geliştirme konularında kapsamlı bir deneyime sahiptir. BCG'ye katılmadan önce Emir Pandır, Roland Berger Strategy Consultants ve McKinsey and Company ile Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa'da sekiz yıllık danışmanlık deneyimine sahipti ve finans kurumları, sigorta, telekomünikasyon ve endüstriyel mal sektörlerinde önde gelen özel sektör oyuncuları için çalıştı. Emir Pandır, Babson College'dan İşletme ve Yönetim diplomasına ve İtalya'daki The Bocconi University'den MBA derecesine sahiptir.

Emre Ölçer (Dijital Bankacılık Müdürü @Türkiye İş Bankası)

1979 Ankara doğumlu olan Emre Ölçer, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nin ardından 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur. 2002 yılında Türkiye İş Bankası'nda Müfettiş Yardımcısı olarak başladığı mesleki kariyerini Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümünde kitlesel ve üst kitlesel müşteri grubu yönetiminden sorumlu Müdür Yardımcısı ve Birim Müdürü olarak sürdürmüştür. Bankanın dijital dönüşüm projesi kapsamında Müşteri Deneyimi Yönetiminden sorumlu iş kolunu yöneten Emre Ölçer, 2018 yılından 2021 yılına kadar Workup Girişimcilik Programı ve Bankanın startuplar ile etkileşimden sorumlu Girişimcilik Biriminde Birim Müdürü olarak görev almıştır. Ölçer, 2021 yılının ekim ayından bu yana Türkiye İş Bankası'nın Dijital Bankacılık Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Göktürk Yetim (CEO @Macellan)

Osmangazi, Bursa doğumlu olan Göktürk Yetim Bursa Anadolu Lisesi’nde mezun olduktan sonra Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü 3 senede tamamladı. Yazılım noktasında birçok başarılı projeye imza attıktan sonra 3 arkadaşıyla birlikte 2014 yılında son sınıftayken Macellan’ı kurdu. CEO’su olduğu Macellan, Arşimet Dijital Arşiv’le kâğıdı, Bulut Filo Yönetimi’yle aracı, Lagina Biyometrik İmza’yla imzayı ve son olarak Alternatif ile parayı dijitalleştirmeyi hedeflemektedir.

Halim Memiş (CEO @Moka)

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun olan Halim Memiş, 2002’de aynı üniversitede MBA programını tamamladı. Bankacılık kariyerin 2004’te Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayan Halim Memiş, 2012’de Ödeme Sistemleri Ürün Bölümü’nde Müdür Yardımcısı, 2017’de Dijital Bankacılık Bölümü’nde Birim Müdürü oldu. Halihazırda, 2021 yılının Mart ayından bu yana yönetim kurulu üyesi olduğu MOKA Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş’nin Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Hande Sarıdal (CEO @Token Ödeme Hizmetleri ve E-Para)

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Hande Sarıdal, Koç Üniversitesi’nde finans üzerine MBA yaptı. İş hayatına 1996 yılında Citibank Hazine Departmanı’nda başlayan Sarıdal, kariyerini Demirbank, HSBC ve Yapı Kredi Bankası Hazine Departmanları’nda devam ettirdi. Deutsche Bank’ta Global Pazarlar Satış Müdürü olarak görev yapan Hande Sarıdal, 2009 yılında Koç Topluluğu şirketlerinden Arçelik’te Hazine Müdürü olarak çalışmaya başladı ve sonrasında Finans Direktörü görevine atandı. Arçelik’teki görevinin yanı sıra 2018 yılında şirket içinde kurum içi girişimcilik örneği olarak başlayan Token Finansal Teknolojiler şirketinde CFO’luk görevini de üstlendi. 2020 yılında, topluluk çatısı altında ayrı bir şirket olarak yoluna devam eden Token Finansal Teknolojiler’in iştiraki olarak kurulan Token Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’nin CEO’luğuna atandı. Hande Sarıdal, mevcut görevinin yanı sıra TOBB Türkiye Finansal Teknolojiler (FİNTEK) Meclisi Üyesi ve TÜSİAD Fintech Hukuk ve Regülasyon Görev Gücü Başkanı olarak çalışmalarına devam ediyor.

İbrahim Uğur (Genel Müdür @İST Bilişim)

İbrahim Uğur, Nisan 2021’de bir İGA iştiraki olarak IST Systems şirketine Genel Müdür olarak atanmıştır. 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel kariyerine BELBİM’de başlayan UĞUR 2000-2013 yılları arasında İnnova Bilişim Çözümlerinde yönetim kadrosunda görev almıştır. Ardından 2014 yılına kadar Albaraka’da bankacılık dönüşüm projesinde danışman olarak görev almış, 2014-2019 yılları arasında Türk Hava Yolları Bilgi Teknolojileri departmanında Ticari Çözümler Başkan Yardımcısı ve Stratejik Projeler Başkanı olarak önemli dönüşüm projelerinde görev almıştır. IST Systems’a katılmadan önce 2020 yılında Turkcell Digital Hizmetler Teknoloji Direktörü olarak görev yapmıştır.

İlyas Teker (CEO @Mosanta)

İlyas, sayılı markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusudur. 14 yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, DeFacto gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı. Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor. Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.

İstemi Mavi (Koordinatör @ELDER)

2004 yılında Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde lisans, 2006 yılında aynı üniversitede MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. İş hayatı boyunca uluslararası şirketlerde toplam bedeli 1,5 milyar dolar üzerinde olan anahtar teslimi elektrik üretim, iletim ve dağıtım projelerinde yöneticilik yaptı. 2015 yılından itibaren ELDER Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği’nde Koordinatör olarak görev yapan İstemi MAVİ, kurum bünyesinde Avrupa Birliği Horizon 2020, CFCU ve EPDK projelerini kapsayan birçok projenin yöneticiliğini yapmakta olup ülkemiz girişimcilerine de mentorluk desteği sağlamaktadır.

Mehmet Gökmen (Platinion Partner @BCG)

Mehmet Gökmen, BCG'ye 2019'da katıldı, şu anda Türkiye'de BCG Platinion'u yönetiyor. BCG Platinion, şirketlerin marjlarını en üst düzeye çıkarmalarına, gelecekteki ürünleri optimize etmelerine ve değeri artırmalarına yardımcı olmak için en son teknoloji odaklı çözümlerden yararlanıyor. Gökmen, Finansal Hizmetler, Telco, Ürünler, Perakende ve Enerji gibi çeşitli sektörlerde BT satışları, iş geliştirme, strateji, teslimat ve proje yönetimi konularında müşterilerle çalışıyor. Mehmet Gökmen, BCG'ye katılmadan önce Accenture, MicroStrategy, Akbank ve Oracle dahil olmak üzere birçok şirket/sektörde kapsamlı bir deneyime sahipti. Bilkent'ten Mühendislik, Elektronik Mühendisliği derecesine ve Washington DC'deki George Washington University'den MBA derecesine sahiptir.

Melinda Nicci (Kurucu & CEO @Body Collective)

Melinda, Body Collective'in kurucusu ve CEO'sudur. Body Collective, gebe kalmadan menopoza kadar tüm yaşam evrelerinde kadınlara kişiselleştirilmiş, bilim destekli fiziksel ve zihinsel sağlık rehberliği sunar. Melinda bir Spor ve Egzersiz Psikoloğudur, çok satan iki kitabın yazarıdır, BBC'ye düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve The ICE List ve Team GB dahil olmak üzere NED olarak çok sayıda kurulda yer almaktadır.

Seri bir girişimci olan Melinda, birkaç sağlık ve zindelik şirketi kurdu ve Philips Amsterdam'da Senior Director: Consumer Health Innovation pozisyonunu üstlendi.

Michael Geer (Kurucu Ortak @Humanity)

Michael Geer, yaşlanma hızınızı izlemenizi sağlayan ve yavaşlatmanız için size rehberlik eden bir uygulama olan Humanity'nin seri girişimcisi ve kurucu ortağıdır. Çocukken astronot olmak istiyordu ve bu onu Moskova'yı ziyaret etmeye götürdü, burada dünyanın en büyük tanışma sitesi Badoo'yu kurdu, Londra'ya taşındı ve ardından en büyük tüketici vpn'i olan AnchorFree'yi (Hotspot Shield) büyütmeye devam etti. Sevdiklerini kanserden kaybetmesi ve herkese yıllarca sağlık katmak için teknolojiyi kullanma dürtüsüyle Pete Ward ile Humanity'yi kurdu.

Numan Numan (Managing Director @212)

Numan Numan, son otuz yılı üç kıtada yatırımlara ve teknolojiye odaklanarak geçirdi. Numan, 1994'te Tokyo'daki Credit Suisse'de başladı, 1996'da Goldman Sachs'a geçmeden önce, önce Tokyo'da, sonra New York City'de görev yaptı. Numan, şirketin global mühendislik ekiplerini en son yenilikleri belirleme konusunda denetledi. Başlıca rolü, ticari büyümeyi sağlamaktı. 2010 yılında Numan, dikkatini yeni girişimleri büyütmeye odaklandığı gelişmekte olan Avrupa ve MENA'ya kaydırdı. Ege Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümünden mezun olan Numan Numan, bölgedeki girişimcilik ekosisteminin inşasında aktif olarak yer aldığı İstanbul'da yaşıyor. 

Rıza Ünver Soykam (CTO @Ritmus)

Ritmus Türkiye ve Azerbaycan Şirketleri’nin CTO olarak görev alan Ünver Soykam, 10 yıldır birçok önemli ve farklı görevde yer aldı. Kariyerine Vektora Information Technologies’de başlayan Soykam, şu an Ritmus’ta danışmanlık, ürün geliştirme, çözüm mimarisi, kurumsal mimari, entegrasyon mimarisi, dijital dönüşüm ve Legacy sistemlerinin modernizasyonu konularından sorumlu olarak çalışıyor. Soykam’ın dijital dönüşüm tecrübeleri arasında Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud, Community Cloud, Experience Cloud, Mulesoft (IPAAS) ve Heroku (PAAS) gibi Salesforce Platform (SAAS) ürünleri yer alıyor. Bu ürünlere ek olarak Soykam; COBIT, ITIL, SAFE, Salesforce Adaptive Project Management, Mulesoft Catalyst Project Management, SAP Activate Project Management çerçeveleri hakkında geniş bir bilgiye sahip. Daha önceleri SAP danışmanlığı da yapan Soykam, SAP SD, MM, TM ve SAP BRIM (Hybris Billing) modüllerinde ekip liderliği, çözüm mimarı rolleri, danışmanlık ekip yönetimi, yeşil alan tam döngü uygulamaları, roll-out projeleri, yerelleştirme projeleri ve S/4 konularında da liderlik etmeye devam ediyor.

Serkan Öztürk (Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı & Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı @Turkcell)

Serkan Öztürk, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş, İstanbul Üniversitesinde MBA derecesini tamamlamıştır. Turkcell’e 2000 yılında Proje Yöneticisi olarak katılan Serkan Öztürk, 2000 - 2009 yılları arasında Turkcell Proje Yönetim Ofisinde Proje Yöneticisi ve Müdürü olarak görev yapmıştır. 2009 - 2010 döneminde Life-Ukrayna’da, 2010 - 2011 döneminde Superonline’da Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, 2011-2015 yılları arasında ise Turkcell Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İş Zekâsı Çözümleri (CRM & BIS) Direktörü görevini yürütmüştür. Eylül 2015’den itibaren Bilgi ve İletişim Teknolojilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Serkan Öztürk, 2017-2019 yılları arasında ek olarak Müşteri Deneyiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Ağustos 2022 itibariyle ise mevcut görevine ek olarak, Dijital Dönüşüm Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Sezgin Lüle (Genel Müdür Yardımcısı @Türkiye İş Bankası)

Sezgin Lüle, 2021 Ocak ayından bu yana İş Bankası'nda Dijital Bankacılık, Ödeme Sistemleri ve Müşteri Deneyiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Kariyerine İş Bankası'nda Organizasyon Metod Uzmanı olarak başlayan Lüle, sırasıyla Teftiş Kurulu, Muhasebe, Değişim Yönetimi ve Kurumsal Mimari Bölümlerinde farklı unvanlarda rol almıştır. Proje portföy yönetimi, İş Mimarisi, Süreç Otomasyonu ve Organizasyonel Dönüşüm konusunda deneyimi bulunmaktadır. 1976 yılında Trabzon'da doğan Lüle, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. 2004 yılında University of Birmingham MBA IBF programından mezun olan Lüle, 2019 yılında HBS AMP programını tamamlamıştır.

Sue Azari (Ecommerce Lead @AppsFlyer)

AppsFlyer'da E-ticaret Sektör Lideri olarak Sue Azari, EMEA ve LATAM'daki e-Ticaret işletmelerine uygulama stratejileri konusunda tavsiyelerde bulunuyor ve danışmanlık yapıyor. Azari, The Very Group'ta ve MR PORTER'da uygulama büyüme stratejisinde lider olarak çalışarak e-Ticaret alanında 10 yıllık bir deneyime sahip. Sue Azari, aynı zamanda Effective Mobile Marketing Awards için jüri üyesiydi ve e-ticaret uygulaması en iyi uygulamaları konusunda bir düşünce lideridir.

Yılmaz Karakaş (Direktör @CEECAT Capital)

Bilkent Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 1 yıl Alcatel’de mühendis olarak çalıştı. 2008 yılında Koç Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Finans kariyerine QNB’de yatırım bankacılığı alanında başladı ve 1,5 yıl burada çeşitli birleşme ve satın alma projelerinde görev aldı. 2011’de Hong Kong merkezli ADM Capital’a katılıp, Türkiye ve Orta ve Doğu Avrupa yatırımlarında görev aldı. 2018’de halen Direktör olarak yer aldığı CEECAT Capital’a katıldı. Mevcut rolünde hem Türkiye hem de Orta ve Doğu Avrupa’da büyüme sermayesi yatırımlarında görev alıyor; şirketlerin bölgesel ve global büyüme hikayelerine eşlik ediyor. Çeşitli şirket ve kurumlarda yönetim kurulu üyelikleri bulunuyor.

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

 

Platin Sponsorlar

  

  

  

Altın Sponsorlar

 

 

 

Gümüş Sponsorlar

 

 

 

Startup Lounge İş Ortağı

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.