Ofis kiralama süreçlerini dijitalleştiren Codi, 16 milyon dolar yatırım aldı

Codi'nin 16 milyon dolarlık A serisi yatırım turu, yatırım ekosisteminin en önemli isimleri arasında yer alan Andreessen Horowitz liderliğinde gerçekleşti.
Ofis kiralama süreçlerini dijitalleştiren Codi, 16 milyon dolar yatırım aldı

Ofis kiralama deneyimini dijital dünyaya taşıyan bir girişim olarak karşımıza çıkan Codi, yeni bir yatırım aldığını duyurdu. Codi tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, A serisi yatırım turunda 16 milyon dolarlık yeni bir yatırım aldı.

Codi'nin 16 milyon dolarlık A serisi yatırım turu, yatırım ekosisteminin en önemli isimleri arasında yer alan Andreessen Horowitz liderliğinde gerçekleşti. Yapılan yatırımla birlikte A16z partneri Jeff Jordan, Codi'nin yönetim kuruluna da katıldı.

Hatırlatmak gerekirse Codi, en son 2020 yılının Ağustos ayında 5 milyon dolar yatırım almıştı. Alınan 16 milyon dolarlık yeni yatırım ile birlikte Codi girişiminin bugüne kadar aldığı toplam yatırım ise 21 milyon dolara ulaştı. 2018 yılında Christelle Rohaut ve Dave Schuman tarafından San Francisco'da kurulan Codi, girişimlerin ofis kiralamalarına odaklanıyor.

Temelinde ofis kiralama odaklı bir pazaryeri olarak hizmet veren Codi, ofis arayan şirketler ile birlikte mülk sahiplerini buluşturuyor. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Codi; ofis lokasyonu, ofiste kaç kişinin çalışacağı, ofisin haftada kaç gün kullanılacağı ve bütçe gibi bilgiler ışığında ofis kiralamak isteyenlere en uygun seçenekleri sunuyor. 

Kısa süreli kiralamalar gerçekleştirilmesini de sağlayan Codi, 6 aylık kiralama seçeneğine de sahip. Kiralamalar konusunda detaylı bir destek sunan Codi, taşınma ve temizlik konularında da müşterilerine hizmet sunuyor. New York ve Bay Area bölgelerinde aktif olarak hizmet veren Codi'nin kataloğunda 100'den fazla ofis de bulunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.