Meta, Keke Palmer ile "Metaverse 101" yayınlarına başlıyor

Meta, metaverse'ün ne olduğunu daha iyi anlatabilmek ve bu kavramı bilmeyenlere tanıtabilmek amacıyla, Keke Palmer tarafından sunulan "Are we there yet?" adı verilen bir yayın serisine başladı.
Meta, Keke Palmer ile

Meta, metaverse'ün ne olduğunu daha iyi anlatabilmek ve bu kavramı bilmeyenlere tanıtabilmek amacıyla "Are we there yet?" adı verilen bir yayın serisine başladı. Yayın serisine temel olarak "Metaverse 101" demek mümkün. Zira Meta, bu yayınlarla Facebook ve Instagram sayfalarında, metaverse'deki gelişmelere ışık tutmaya yardımcı olacak bir seri başlatmış oluyor. 

Programın sunuculuğunu, ünlü oyuncu Keke Palmer üstleniyor. Şirket, bu yayın serisi ile metaverse'ün herkes için ulaşılabilir olduğunu hissettirmek istiyor. Meta, aynı zamanda kavramın daha iyi bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olmayı hedefliyor. 

Meta, her bölümün, Keke Palmer ile çeşitli içerik oluşturucular, sanatçılar, uzmanlar ve daha fazlası arasında geçeceğini söylüyor. Sunucu ve katılımcılar yayın süresi boyunca bir arabanın içinde sohbet edecek ve sanki gelecekte seyahat ediyormuş gibi görünecek. Bu da izleyiciler tarafından metaverse evreninin daha yakından hissedilmesine yardımcı olacak.

Vishal Shah ve Keke Palmer

Palmer ve katılımcılar, gelişmekte olan metaverse ortamının, insanların kendilerini daha yakın hissetmelerine ve daha iş birlikçi olmalarına nasıl yardımcı olacağını ve bunun herkes tarafından nasıl inşa edileceğini tartışacak.

Programın bugün yayınlanacak ilk bölümünde Palmer, Meta'nın metaverse başkan yardımcısı Vishal Shah ile bir röportaj gerçekleştirecek. Shah ve Palmer, Meta'nın metaverse arabasına atlayacak ve Horizon Worlds yaratıcılarının geliştirmiş olduğu ilginç alanlardan bahsedecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.