Web3'e özel yetenek platformu Freeflow, 500 İstanbul'dan yatırım aldı

Kripto projelerinin blockchain geliştiricileriyle hızlı ve güvenli bir şekilde bağlantı kurmasına yardımcı olan Freeflow, 500 İstanbul'dan yatırım aldı.
Web3'e özel yetenek platformu Freeflow, 500 İstanbul'dan yatırım aldı

Kripto projelerinin blockchain geliştiricileriyle hızlı ve güvenli bir şekilde bağlantı kurmasına yardımcı olan Freeflow, 500 İstanbul'dan yatırım aldı. Yatırımın mali detayları ise paylaşılmadı.

Freeflow, en çok aranan Rust & Solidity geliştiricilerinden oluşan yetenek tabanına erişim sağlayarak, projeler ve geliştiriciler arasında bir güven ortamı görevi görüyor, ödeme ve proje güvenliği sağlıyor ve bunun karşılığında alternatiflere kıyasla daha yüksek bir alma oranı elde ediyor.

Geliştirici topluluklarını destekleme ve onlar için yetenek temellerini yönetme gibi imkanlar sunan Freeflow, HashLips, CryptoDevHub ve Cryptodevs gibi en popüler geliştirici eğitim topluluklarından bazılarıyla resmi ortaklıklara sahip. Freeflow'un 1000'den fazla geliştirici uygulamasına sahip olduğunu ve platformunda 1500'den fazla proje lideriyle bağlantı kurduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim.

Berk Şerbetçioğlu, Derin Şerbetçioğlu, Lydia Hoopingarner ve Ramiro Sugranes tarafından hayata geçirilen Freeflow, geniş bir katılımcı ekosistemine sahip. Bunun nedeni ise Web3 olmayan yerel rakiplerin pazarın her iki tarafına da hizmet vermesinin imkansız olması ve Freeflow'un iki tarafa da hizmet verebilmesi. 

500 İstanbul ekibi, Freeflow'un bir “web3 gig çalışanları” ağının temelini atarak Web3 projeleri için yetenek pazarı haline geleceğine ve uydu pazarları/araçlarının bu konsept etrafında şekillenmeye devam edeceğine inançlarının tam olduğunu dile getirdi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.