Ford Otosan'ın mobilite odaklı yeni ürünleri Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 modellerinin fiyatları belli oldu

Rakun Mobilite, geçtiğimiz günlerde web sitesi üzerinden Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 modellerinin fiyat bilgisini paylaştı.
Ford Otosan'ın mobilite odaklı yeni ürünleri Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 modellerinin fiyatları belli oldu

Ford Otosan'ın elektrikli araçlara odaklanan mobilite odaklı yeni şirket Rakun Mobilite'yi ilk olarak geçtiğimiz yılın Kasım ayında sizlere aktarmıştık. Gerçekleşen lansmanda Rakun Mobilite'nin, Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 olmak üzere iki model üzerinde çalıştığı belirtilse de fiyat bilgisi paylaşılmamıştı.

Rakun Mobilite, geçtiğimiz günlerde web sitesi üzerinden Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 modellerinin fiyat bilgisini paylaştı. Rakun'un web sitesinde yer alan bilgilere göre Rakun Pro 2 modeli 105 bin 599, Rakun Pro 3 modeli ise 116 bin 999 TL fiyat etiketine sahip.

Özellikle kargo ve taşımacılık sektörleri için üretilen Rakun Pro modelleri, Rakun Mobilite'nin resmi Sahibinden hesabı üzerinden bireysel kullanıcılar için satışı sunulmuş durumda. Teknik detaylara baktığımızda her iki modelin de 4kW motor gücüne sahip olduğunu ve azami hızlarının 45 km/sa olduğunu görüyoruz.

Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 modellerini birbirinden ayıran en büyük farklı ise Rakun Pro 2 modelinin iki, Rakun Pro 3 modelinin ise üç tekerleğe sahip olması. Her iki modelde de 5 kW saat büyüklüğünde batarya bulunduğunu ve B tipi ehliyet ile birlikte kullanılabileceklerini de ayrıca belirtelim. Dilerseniz Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 modellerinin detaylı teknik özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.