OpenSea, NFT platformu Gem'i satın aldı

OpenSea'nin yaptığı açıklamaya göre Gem satın alma sonrasında faaliyetlerini aynı şekilde sürdürecek. Gem'de görülen bazı özellikler ise kademeli olarak OpenSea pazar yerinde kendini gösterecek.
OpenSea, NFT platformu Gem'i satın aldı

OpenSea NFT toplayıcı (aggregator) platformu Gem'i satın aldığını duyurdu. OpenSea'nin yaptığı açıklamaya göre Gem satın alma sonrasında faaliyetlerini aynı şekilde sürdürecek. OpenSea, Gem satın almasını özellikle profesyonel topluluk için gerçekleştirdiğini belirtiyor. Bu arada anlaşmanın finansal detayları henüz açıklanmış değil. 

Gem'in faaliyet alanı 

Girişim, düşük maliyetlere sahip tek bir finansal işlem ile birden fazla pazar yerinde NFT satın almanızı sağlıyor. Gem ile NFT koleksiyonlarından parçaları, uygun fiyatlara ve toplu olarak almanız da mümkün.

Ayrıca platformda nadirlik filtreleri, token fark etmeksizin ödeme yapabilme özellikleri sunuluyor. Girişim şimdiye kadar OpenSea, LooksRare, Rarible, X2Y2 ve NFT20 gibi pazar yerlerinden NFT alımını sağlıyordu. Ancak satın alma sonrasında bu özelliğin nasıl şekilleneceğini hep birlikte göreceğiz. 

OpenSea, Gem'in yol haritasına yatırım yaptığını dile getiriyor. Gem'de görülen bazı özelliklerin ise kademeli olarak OpenSea pazaryerinde kendini göstermeye başlayacağı ifade ediliyor. 

Şirketin kurucusu Devin Finzer, satın alma motivasyonunun Profesyonel kullanıcılara daha iyi hizmet verme ve her deneyim seviyesinden kullanıcıya daha fazla seçenek sunmak olduğunu söylüyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.