Axess Mobil, Juzdan ismiyle banka bağımsız dijital cüzdana dönüştü

Akbank tarafından aktarılan bilgilere göre Juzdan, Akbank müşterisi olsun veya olmasın, bir banka veya kredi kartı sahibi olan herkes tarafından kullanılabilecek.
Axess Mobil, Juzdan ismiyle banka bağımsız dijital cüzdana dönüştü

Akbank'ın mobil kredi kartı ve sadakat uygulaması olarak karşımıza çıkan Axess Mobil'i ilk olarak 2017 yılının Ekim ayında sizlere aktarmıştık. Bugün edindiğimiz bilgilere göre Juzdan ismi ile birlikte yenilenen platform, banka bağımsız bir dijital cüzdana dönüştü.

Akbank tarafından aktarılan bilgilere göre Juzdan, Akbank müşterisi olsun veya olmasın, bir banka veya kredi kartı sahibi olan herkes tarafından kullanılabilecek. Kullanıcılar, uygulamaya istediği banka veya kredi kartını ekleyerek bu kartlar ile anlaşmalı e-ticaret sitelerinde "Juzdan ile Öde" seçeneğiyle dilediği kartını kullanarak ödeme yapabilecekler.

Tıpkı diğer cüzdan uygulamalarında da olduğu gibi Juzdan platformunda kart bilgilerinin tekrar tekrar girilmesine gerek kalmadan ödeme yapılabiliyor.

Juzdan kullanıcıları, alışverişlerinde kredi ve banka kartlarının yanı sıra vadesiz hesaplarındaki bakiyelerini veya kredi kullanarak da ödeme yapabiliyor. Tek bir ödemenin platforma eklenen farklı ödeme araçlarını birleştirerek yapılabileceğini de ekleyelim. 

Değişen müşteri alışkanlıklarını ve dünya trendlerini izleyerek, Akbank kartlarının kampanya uygulaması olan Axess Mobil’i, yeni dijital ödemeler dünyasına adapte ederek büyük bir adım attıklarını belirten Akbank Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Juzdan uygulaması ile ödemelerde bariyerleri kaldırmayı vadettiklerini dile getirdi. Dilerseniz Juzdan uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.