Google, Türkiye'de bugüne kadar en çok merak edilen sinema oyuncusunu açıkladı

Google Türkiye tarafından aktarılan bilgilere göre Türkiye’de tüm zamanların en çok merak edilen sinema oyuncusu Türk sinema tarihine damga vuran Kemal Sunal.
Google, Türkiye'de bugüne kadar en çok merak edilen sinema oyuncusunu açıkladı

Google'ın yeni özelliği ile birlikte metinleri ve görselleri aynı anda aramayı mümkün kıldığını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. Kısa süre önce resmi Twitter hesabını açan Google Türkiye, hesabı üzerinden ülkemizdeki arama trendleri ile ilgili önemli bir veri paylaştı.

İnternet denildiğinde hem ülkemizde hem de tüm dünyada akla ilk gelen marka olan Google, toplumların arama alışkanlıkları ile ilgili oldukça büyük bir veriye sahip. Google Türkiye Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunan Google, Türkiye’de tüm zamanların en çok merak edilen ve aranılan sinema oyuncusu açıkladı.

Google Türkiye tarafından aktarılan bilgilere göre Türkiye’de tüm zamanların en çok merak edilen sinema oyuncusu Türk sinema tarihine damga vuran Kemal Sunal. Kemal Sunal, Google'ın verilerine göre Türkiye’nin bugüne kadar Google’da en çok aradığı sinema oyuncusu konumunda.

Kısa süre önce açtığı Twitter hesabının geniş kitlelere ulaşması adına platform üzerinden veri paylaşmaya başlayan Google Türkiye, daha önce 2021 yılının en çok merak edilen yemek tarifi ve en çok aranan burçlarını da yine Twitter üzerinden paylaşmıştı.

Paylaştığı veriler ile birlikte bir nevi resmi Twitter hesabının reklamını yapan Google Türkiye'nin gelecekte kullanıcılarının ilgisini çekecek daha fazla veriyi Twitter hesabı üzerinden paylaşması da sürpriz olmayacaktır. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.