SPONSORLU

İş Portföy Fonları “İş'te Fon” ile artık cebinizde!

Yatırımcıların ihtiyacını karşılama prensibiyle 2021 yılında güncellenen İş’te Fon mobil uygulaması ile yatırımcılar; Risk Profili Anketi, Fon Dağılım Önerileri, Fon Karşılaştırma, Sanal Portföy Oluşturma gibi yeni birçok deneyimle buluşuyor.
İş Portföy Fonları “İş'te Fon” ile artık cebinizde!

Dijitalleşme alanında kendini sürekli geliştiren finans sektöründen firmalar değişen piyasa koşullarında müşteri ve yatırımcılarına, anında bilgi sahibi olabilmelerine yönelik bir çok mobil uygulama geliştirdi.

Finansal ürünlerin alım satım işlemlerinde de mobil uygulamaların ve mobil şubelerin kullanımının arttığı bu dönemde uygulamaların kullanıcı dostu ara yüz tasarımına sahip olması, fonksiyonel olmaları, en önemlisi de istenen bilgilere hızlı ve kolay erişim imkânı sunması konuları öne çıkmaktadır.Bu uygulamaların kullanımının artması ve geliştirilen yatırım fonu ürünlerinden faydalanan yatırımcı sayısının artması ile 2017 yılında yatırımcılarla buluşturulan İş’te Fon mobil uygulaması da buna örnek verilebilecek bir uygulamadır. İş’te Fon yatırımcıların ihtiyacını karşılama prensibiyle yatırımcıların geri bildirimleri dikkate alınarak 2021 yılında güncellendi.

Yeni yüzüyle yatırımcılara sunulan çok özellikli “İş’te Fon” uygulaması yatırımcılar için zamanı getiriye dönüştürürken, kendi risk/getiri beklentilerine göre yatırımları çeşitlendirip performansını anlık takip imkânı sunuyor. İş Portföy yatırım fonlarının getirileri alternatif yatırım araçları ile karşılaştırmalı olarak incelenebiliyor. Fon karşılaştırma özelliği ile de benzer tür ve risk seviyesindeki fonların getirileri karşılaştırılabiliyor.

İş Portföy yatırım fonlarının performansının takibinin yapılmasına; bu fonların yapıları, stratejileri ve varlık dağılımları hakkında bilgi edinilmesine imkân sunan bu uygulama, Kasım 2021 itibarıyla yaklaşık 160.000 kez indirilmiştir. Uygulama ile İş Portföy yatırım fonlarının performanslarını birbiri ile karşılaştırabilmenin yanı sıra, fonların getirileri alternatif endeksler ile de kıyaslanabilmektedir.

Kullanıcılar ayrıca uygulamada yer alan Risk Profili Anketi’ne katılarak risk profillerini öğrenebiliyor ve her ay güncellenen farklı risk profillerine uygun yatırım fonu dağılımı önerilerinden kolayca yararlanabiliyor. Uygulama aynı zamanda birden fazla sanal portföy oluşturarak her bir sanal portföyün dönemsel performansını ayrı ayrı takip edebilme imkânı sunuyor.

İş’te Fon yatırımcılardan gelen talepler ve piyasa dinamikleri doğrultusunda önümüzdeki dönemde yenilenmeye devam edecek.

Uygulamayı linkten indirebilir ve yenilenen İş’te Fon uygulaması ile yepyeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

İş Bankası’nın mobil uygulaması İşCep’ten Yatırım>Yatırım Fonu İşlemleri  menüsünden İş’te Fon mobil uygulamasına şifresiz geçişle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Henüz İş Bankası müşterisi değilseniz İşCep’ten anında İş Bankası müşterisi olabilirsiniz.

İşCep’i indirmek için linki tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.