Girişim İş Birlikleri ile Kurumsal İnovasyon [Canlı Yayın]

Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşen yayının katılımcıları Mehru Aygül, Emre Kozlu ve Gürkan Öztürk.

Kurumsal inovasyon, ticari işlemler, iş yeri organizasyonları veya işletme dışı ilişkiler ile alakalı olarak gerçekleştirilen yeni değişimler olarak tanımlanabilir. Kurum kültürüne sahip olmak elbette önemli, fakat günümüzde inovasyon alanında yapılan araştırmalara baktığımızda kurum kültürünün inovasyonun en büyük düşmanı olabileceği de söyleniyor. Bu nedenle kurumsal inovasyon kavramı bir hayli önem kazanıyor. Kurumsal inovasyonun gerçek anlamda vücut bulması için ise girişimlerle iş birlikleri yapmak fazlasıyla önem taşıyor.

Girişim iş birlikleri ile kurumsal inovasyona dair tüm merak edilenleri, kurumların girişimlere ulaşmada ve girişim iş birliklerinde yapması gerekenleri ve çok daha fazlasını "Girişim İş Birlikleri ve Kurumsal İnovasyon" adlı canlı yayınımızda konuşuyoruz.

Webrazzi'nin İçerikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşen yayının katılımcıları ise Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül, PMSA Director Strategy & Program Delivery'si Emre Kozlu ile imza.io kurucusu ve CEO'su Gürkan Öztürk.

İyi seyirler!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.