2022 e-ticaret beklentilerine dair merak edilenleri 14 Aralık'ta, canlı yayında konuşacağız

"2022 E-ticaret Beklentileri" oturumunun moderatörlüğünü Ahmet Buğra Ferah üstleniyor. Ferah'ın konukları ise PMSA Satış Direktörü Barış Tandoğan, GittiGidiyor CMO'su Feyza Dereli Fedar ve letgo CMO'su Selin Süzer olacak.
2022 e-ticaret beklentilerine dair merak edilenleri 14 Aralık'ta, canlı yayında konuşacağız

Pandemi ile birlikte hayatımızda birçok değişiklik oldu. İş yapış şekillerimiz, alışveriş alışkanlıklarımız, uzaktan çalışmaların artması ve dijitalin hayatımızda daha fazla yer edinmesiyle bizleri etkileyen birçok kavramın kökten değişmeye başladığını söylemek mümkün. E-ticaret de bu dönemde hem tüketicilerin daha fazla tercih ettiği bir kanal haline dönüştü hem de sektörün işlem hacmi bir hayli arttı. 

Türkiye'ye dair 2021 e-ticaret verileri henüz açıklanmamış olsa da sadece 2020'ye baktığımızda bile bu artışı fazlasıyla görebiliyoruz. Ticaret Bakanlığının nisan ayında açıkladığı verilere göre 2020 yılında küresel e-ticaret yüzde 23 artarak 4.3 trilyon dolara yükselmişti. Ülkemizin e-ticaret hacmi ise 2020 itibarıyla 2019'a göre yüzde 66 artmış ve 136 milyar TL'den 226 milyar 220 milyon TL'ye yükselmişti. Bu da e-ticarete olan ilgideki artışı bir kere daha gözler önüne seriyor.

Biz de bu kapsamda, "2022 E-ticaret Beklentileri" adlı bir oturumda, hem e-ticaretin günümüzdeki durumunu hem de sektörün gelecek beklentisini, birbirinden değerli konuklarla beraber konuşmak istedik. 14 Aralık'ta online olarak gerçekleşecek "2022 E-ticaret Beklentileri" oturumunun moderatörlüğünü Webrazzi'nin İçerikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Buğra Ferah üstleniyor. Ferah'ın konukları ise PMSA Satış Direktörü Barış Tandoğan, GittiGidiyor CMO'su Feyza Dereli Fedar ve letgo CMO'su Selin Süzer olacak.

Yayınımızı 14 Aralık günü, saat 11:00'de YouTube üzerinden canlı olarak izleyebileceksiniz. Şimdiden iyi seyirler!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.