Neo Skola: Türkiye'den alanında uzman isimlerin yer aldığı eğitim platformu

2018 yılında Özgür Kızılelma, Tuvan Yalım ve Mehmet Karlı tarafından kurulan Neo Skola, kullanıcıların Türkiye'nin tanınmış uzman isimlerinden eğitim almasını sağlıyor.
Neo Skola: Türkiye'den alanında uzman isimlerin yer aldığı eğitim platformu

2018 yılında Özgür Kızılelma, Tuvan Yalım ve Mehmet Karlı tarafından kurulan Neo Skola, kişisel gelişim ve uzmanlaşmaya odaklanan bir eğitim platformu. Kullanıcıların Türkiye'nin tanınmış uzman isimlerinden eğitim almasını sağlayan Neo Skola, bir sertifika sistemine de sahip. Bu noktada girişimcilerin, yurt dışında gördüğümüz "MasterClass"ın yerli bir versiyonunu oluşturduğunu söyleyebiliriz. 

Eğitim platformunun kategorileri arasında Müzik, Satış ve Pazarlama, Kişisel Gelişim, Psikoloji, Tarih, Kültür, Ekonomi, Sinema ve Sağlık yer alıyor. 40'dan fazla eğitmenin öğretilerine ev sahipliği yapan Neo Skola'da, Ahmet Hazım Topçuoğlu, Alp Ersönmez, Doç. Dr. Defne Erarslan, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Ergin Akman, Levon Bağış, Muhsin Akgün, Mehpare Çelik, Özgür Mumcu ve Tuğrul Eryılmaz gibi isimler dikkat çekiyor. 

Neo Skola'nın 500'den fazla eğitim ile kapsamlı bir kütüphane sunduğunu söylemek mümkün. Kahve Dükkanı İşletmeciliği ve Baristalık'tan, Vergi İndirimleri ve Haklarımız'a, Diksiyon Eğitimi'nden Profesyonel Etiquette: Davranış ve Nezaket Eğitimi'ne pek çok seçenek mevcut. Özellikle gastronomi ve mutfak kültürüyle ilgilenenlerin Kokteyl Eğitimi'nden Bira, Rakı ve Şarap özelinde tadım ve kültürel eğitimlere erişebileceğini belirtelim. 

Her bir eğitimin sayfasında eğitmen ve eğitim hakkında detaylı biglilendirmeler, eğitim özeti, dersler ve bölümler yer alıyor. Aynı şekilde derslerin kaç bölümden oluştuğunu ve bölümlerin kaç dakika süreceğini de görebiliyorsunuz. 

Bu arada Eğitim alırken, canlı soru-cevap etkinliklerine katılabiliyorsunuz. Bu sayede Neo Skola eğitmenlerine aklınıza takılan soruları yöneltebiliyorsunuz.  Ayrıca eğitim sonunda, eğitmenin sizin için derlediği ekstra içeriklere erişirsiniz Girişim, aynı zamanda eğitmen imzalı sertifika sunuyor. Özellikle eğitmeninize bir hayranlık duyuyorsanız, LinkedIn'de sergilemenin ötesinde güzel bir hatıra olabilir. 

Neo Skola'nın kurumsal şirketlere özel eğitimler sunduğunu da belirtmekte fayda var. Neo Skola, kurumsal eğitimler kapsamında, şirketlere  özel paketler ve eğitmenin hazırladığı özel içerik paylaşımları sunuyor. Kurum, Eğitimi takip eden 6-12 ay boyunca döküman paylaşımına ve geri bildirim almaya devam ediyor. Eğitim süresince şirketlerin çalışanları hakkında raporlar alabildiğini de ekleyelim. Böylece şirketler, çalışanların gelişime açık yönleri ve performansları hakkında daha detaylı bilgi edinme şansına kavuşuyor. 

Neo Skola'nın abonelik ücretleri yıllık 299 TL ve aylık 29.99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu ücretler kapsamında  eğitimlere sınırsız olarak erişebiliyorsunuz.  Eğitimlere her ay yenileri ekleniyor. Aynı zamanda Neo Skola eğitimlerini arkadaşlarınıza da hediye edebileceğinizi belirtelim. Dolar kuru ile hareket eden MasterClass, FutureLearn ve Coursera gibi platformlarla karşılaştırdığımızda Neo Skola'nın uygun bir fiyatlandırmaya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Girişim, bilhassa tanınmış uzmanlardan eğitim almak isteyenler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.