SPONSORLU

DenizBank web sitesi ve internet bankacılığını yeniledi

DenizBank, müşterilerine her an, her yerde, istedikleri cihazdan hızlı, kolay ve güvenli bankacılık sunmak hedefiyle, internet bankacılığı ve web sitesini yeniledi.
DenizBank web sitesi ve internet bankacılığını yeniledi

DenizBank’ın yenilenen internet bankacılığı sisteminde, müşterilere kullanıcı dostu, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarla uyumlu, tamamı ile yenilenen bir arayüz sunuluyor. İhtiyaç analizlerine göre tasarlanan internet bankacılığında, menü ve ekran akışları sadeleştirildi. Yeni ana sayfa tasarımında, bireysel müşterilere ek olarak, kurumsal & KOBİ müşterileri de hesap, kart ve ürün özetlerini tek ekrandan kolaylıkla takip edebiliyor.

Web’de kullanıcı dostu arayüzle kişiselleştirilmiş hizmet

DenizBank, müşterilerine talep ettikleri kişiselleştirilmiş hizmeti sunmak üzere, web sitesini de (www.denizbank.com), mobil uyumlu, dinamik ve kullanıcı dostu arayüzle yeniledi. “Hızlı işlemler” yapısı sayesinde ihtiyaç kredisi, kredi kartı, hesaplamalar, mevduat ve birikim alanlarına ilk adımda ulaşılabilen sitede; menü ve içerik yapısı kullanıcı segment ve ihtiyaçlarına göre yalınlaştırıldı. Site, SEO'ya (Arama Motoru Optimizasyonu) ve dijital standartlara uygun, modüler ve geliştirilebilir bir altyapı ile hazırlandı; farklı cihazların farklı ekran çözünürlükleriyle, kullanıcı deneyiminde kayıp yaşamadan mobil teknolojiye uyum sağlamasını amaçlayan ‘Responsive Design’ teknolojisi kullanıldı. API kullanımı ve chatbot ile ürün ve hizmetlere uzaktan ve güvenli erişim imkânı bulunan web sitesinin renkleri ve yazı fontları da Google trend kullanımlarına göre yenilendi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.