Hepsiburada'nın mobil uygulaması 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme elde etti

Ülkemizin önemli e-ticaret çözümleri arasında yer alan Hepsiburada, "Efsane Kasım" kampanyasının ilk günü olan 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme elde etti.
Hepsiburada'nın mobil uygulaması 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme elde etti

Özellikle pandemi ile birlikte her geçen gün daha popüler bir alışveriş yöntemi haline gelen e-ticaret kullanımı, hızla artarak devam ediyor. Yılın belli dönemlerinde yapılan indirim kampanyaları ise halihazırda yükselişte olan e-ticaret sektörü için bir roket etkisi yaratıyor.

Her yılın Kasım ayında yer alan 11.11 ve Black Friday günlerinde gerçekleşen indirim günleri, hem ülkemizde hem de tüm dünyada e-ticaret uygulamalarının normalin çok üstünde kullanıldığı ve indirildiği dönemler oluyor. Bugün edindiğimiz bilgilere göre ülkemizin önemli e-ticaret çözümleri arasında yer alan Hepsiburada, "Efsane Kasım" kampanyasının ilk günü olan 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme elde etti.

Paylaşılan bilgilere göre Hepsiburada'nın mobil uygulaması Kasım ayında App Store'da 6 gün, Google Play Store'da ise 5 gün boyunca en çok indirilen uygulama olmayı başardı. Bunlara ek olarak Hepsiburada'nın iOS uygulamasının 9 Kasım tarihinde App Store’da "Günün Uygulaması" olduğunu da ekleyelim. 

Kasım ayı içinde indirim günleri düzenleyen tek e-ticaret platformunun Hepsiburada olmadığını da hatırlatalım. Neredeyse tüm e-ticaret platformları Kasım ayının farklı günlerinde çeşitli indirim günleri düzenliyor.İndirim kampanyalarının en yoğun olacağı günlerin ise 11 ve 28 Kasım günleri olması bekleniyor. Kasım ayındaki e-ticaret ve alışveriş çılgınlığı ile ilgili tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.