SPONSORLU

Abra serisi Monster laptoplar NVIDIA GeForce RTX 3050 ve 3050 Ti ekran kartlarıyla performansın sınırlarını zorluyor

NVIDIA GeForce RTX 3050 ve 3050 Ti ekran kartlarıyla yenilenen Abra serisi Monster Notebook’lar üst düzey teknoloji deneyimi arayan profesyonellerin vazgeçilmezi olacak.
Abra serisi Monster laptoplar NVIDIA GeForce RTX 3050 ve 3050 Ti ekran kartlarıyla performansın sınırlarını zorluyor

Maksimum performans arayan teknoloji tutkunlarına özel dizüstü bilgisayarlar sunan Monster Notebook, fiyat performans avantajlarıyla öne çıkan Abra serisi modellerini NVIDIA’nın RTX 3050 ve 3050 Ti ekran kartları ile donattı. Yenilenen Abra’lar yalnızca ileri seviye oyun deneyimi arayan oyuncular için değil, mimarlık, mühendislik, görsel efekt ve 3D animasyon gibi alanlarda çalışan profesyoneller için de vazgeçilmez olacak.

Render süresini yarıya düşürüyor

Bünyesindeki 2. jenerasyon RT çekirdekleriyle, DLSS teknolojisiyle, ışın izleme teknolojisiyle ve yapay zekâ uygulamalarını hızlandıran tensor çekirdekleriyle ezber bozan NVIDIA GeForce RTX 3050 ve 3050 Ti ekran kartları, Abra serisi Monster Notebook’ları yepyeni bir forma kavuşturdu. Özellikle rendering performansıyla dikkat çeken yeni Abra’lar Blender Cycles, Chaos V-Ray ve Autodest Arnolda gibi en sık kullanılan render programlarında render süresini yarıya düşürüyor.                                                        

Görüntü kalitesinden ödün vermeden maksimum hız

Abra serisi yeni Monster Notebook’lar teknolojide çığır açan yapay zekâ destekli görüntü oluşturma teknolojisi NVIDIA DLSS sayesinde maksimum FPS ve maksimum kalite sunuyor, DLSS desteği sağlayan oyunlarda mükemmel bir performans yaratıyor.

Görsel içerik üreticileri için sinema kalitesinde görüntü

Işığın fiziksel davranışını taklit ederek görsel detaylarda gerçekçilik oluşturan ışın izleme teknolojisine sahip RTX 3050 ve 3050 Ti ekran kartları sayesinde sinema kalitesinde görüntü veren Abra serisi Monster Notebook’lar hem ileri seviye oyun deneyimi yaşamak isteyen oyunculara hem de detaylarda gizli estetik ögelerin peşindeki kreatif içerik üreticilerine hitap ediyor.

Yeni Abra laptoplar ile kreatif içeriklere yapay zekâ dokunuşu

NVIDIA RTX serisi ekran kartlarının öne çıkan bileşenlerinden biri olan tensör çekirdekleri; 3D render programlarında yer alan görüntü temizleme işlemi (interactive viewport denoising) gibi en sık başvurulan yapay zekâ işlemlerini güçlendiriyor. Örneğin televizyon ve film endüstrisinin en çok tercih edilen programlarından DaVinci Resolve’da üç yüzün üzerinde yapay zekâ destekli işlem mevcut ve bu işlemlerin tamamı RTX ekran kartlarında yer alan tensör çekirdekleri tarafından hızlandırılıyor. Yenilenen konfigürasyonları sayesinde artık Abra serisi notebooklar da iddialı kreatif süreçlerin ve rendering işlemlerinin aranan bilgisayarı olacak.

Güçlü yazılım desteği

En yeni donanımsal bileşenlerin yanında ileri seviye yazılımlarla da güçlendirilen yeni Abra serisi Monster Notebook’lar profesyonel içerik üreticilerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermek için tasarlandı. Yenilenen Abra laptoplar artık NVIDIA’nın çok sıkı testlerden geçirerek güncellediği NVIDIA Studio sürücüleri başta olmak üzere, Adobe Premiere Pro ve Davinci Resolve destekleriyle birlikte sunuluyor.

Son olarak, yeni Abra modelleri, NVIDIA Broadcast sayesinde, yapay zekayla geliştirilmiş ses ve video özellikleri ile istenmeyen gürültüleri engelliyor, oyun alanını ev stüdyosuna dönüştürüyor. Mikrofonun, webcam’in ve hoparlörlerin akıllı cihazlara dönüştüğü Abra serisi ile canlı yayınlar, sesli sohbetler ve video konferans görüşmeleri bir üst seviyeye taşınıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.