Webrazzi Summit 2021'in konferans programı belli oldu

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit, bu sene hem online hem de offline olarak gerçekleşiyor. Webrazzi Summit 2021'in konferans programı da belli oldu.
Webrazzi Summit 2021'in konferans programı belli oldu

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit, bu sene hem online hem de offline olarak gerçekleşiyor. Bu konuyla ilgili detayları daha önce sizlere aktarmış; fiziksel ve online konferans deneyiminin bir arada nasıl olacağından detaylıca bahsetmiştik. Sizleri yüz yüze görmeyi çok özledik ve bu sebeple 20 Ekim gününe doğru geri sayıma geçtik bile!

Webrazzi Summit'te, her yıl olduğu gibi birbirinden önemli yerli ve yabancı konuşmacılara ve binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacağız. Konferansımızda tercihini online katılımdan yana kullanan katılımcılarımız, aynı fiziksel olarak etkinlik alanında bulunan katılımcılarımız gibi etkinlikteki oturumlara, online fuaye alanına ve networking seçeneklerine erişerek etkinliğin tadını diledikleri gibi çıkarabilecekler.

Webrazzi Summit 2021'in konuşmacılarını geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Açıkladığımız konuşmacılara göz attığınızda listede sektörün birbirinden değerli isimlerini göreceksiniz. Zira CEO'lardan ülke müdürlerine, yöneticilerden uzmanlara, akademisyenlerden yönetim kurulu üyelerine kadar sektörün öne çıkan birçok ismi Webrazzi Summit 2021'de bir araya geliyor.

Şimdi ise Webrazzi Summit 2021'in konferans programı belli oldu. Her şeyden önce konferansımızın biri online, dördü fiziksel olmak üzere 5 farklı salonda gerçekleşeceğini belirtelim. Disrupt, Grow, Create ve Academy salonları fiziksel iken, Start salonu online olacak. 

Ana sahne, yani Disrupt salonunda pandemi sonrasında teknoloji dünyası, gıda perakendeciliğinin geleceği, VC yatırımları ve kadın girişimcileri desteklemek, sağlık teknolojileri, dijital teknolojiler, iş dünyasının yatırım ajandası gibi konular konuşulacak. Grow sahnesinde ödeme sistemleri, NFT'ler, B2B girişimlerde ürün-pazar uyumu, e-ticarette canlı yayınlar, Türkiye'nin dijital dünyası gibi konular gündemimizde olacak. Create sahnesinde ise DevOps, developer odaklı SaaS ürünler, girişimcilik ve inovasyon, yetenek yönetimi gibi konular ele alınırken; Academy sahnesinde birbirinden değerli workshop'lar olacak. Start sahnesinde ise girişimlere dair merak edilen her şeyi, girişim sunumlarıyla birlikte izleme fırsatı yakalayacağız.

Webrazzi Summit 2021 için buradan bilet alabilir; konferans programına buradan ulaşabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

 

Altın Sponsorlar

 

 

 

 

Gümüş Sponsorlar

 

 

 

 

İletişim Sponsoru

Veri Sponsoru

Medya Sponsorları

 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.