Özel Apple Etkinliği'nin tarihi belli oldu: 18 Ekim

Apple bugün gönderdiği bir e-posta ile "Unleashed" isimli özel etkinliğinin 18 Ekim saat 20:00'de gerçekleşeceğini duyurdu. Etkinlikte M1X destekli MacBook serisinin ve Airpods 3'ün tanıtılması bekleniyor.
Özel Apple Etkinliği'nin tarihi belli oldu: 18 Ekim

Apple bugün gönderdiği bir e-posta ile "Unleashed" isimli özel etkinliğinin 18 Ekim saat 20:00'de gerçekleşeceğini duyurdu. Etkinlikte M1X destekli MacBook serisinin tanıtılması bekleniyor. Apple Park'tan canlı olarak yayınlanacak olan etkinlik, iPhone, iPad, Mac'teki Apple TV uygulamasından izlenebilecek. Ayrıca etkinliğe Apple TV üzerinden de erişebileceğinizi ekleyelim. 

Etkinlikte tanıtılacak MackBook serileri arasında, Apple'ın bir süredir üzerinde çalıştığı söylenen14-inç ve 16-inç MacBook Pro modellerinin tanıtılması da olası. Bu yeni MacBook Pro'ların mini LED ekran, HDMI bağlantı noktası, SD kart yuvası ve şarj için MagSafe gibi özelliklere sahip olması bekleniyor. Apple'ın ayrıca tartışmalı Touch Bar'ı terk ederek yerine geleneksel bir dizi fonksiyon tuşu eklemesi üzerine de konuşuluyor. Yeni MacBook Pro'ların tasarımının, daha düz kenarlara sahip yeni iMac, iPhone ve iPad tasarımlarına benzemesi de ihtimal dahilinde. 

Apple'ın ayrıca yeni bir Mac mini üzerinde çalıştığı söyleniyordu. Söz konusu Mac mini'nin64 GB'a kadar RAM ve 10-core CPU ile M1X MacBook Pro ile aynı özelliklere sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Şirket, etkinlikte bizi yeni Mac mini ile tanıştırabilir. 

Apple bunlara ek olarak etkinlikte Airpods 3'ü tanıtabilir. Hatırlarsanız AirPods 3'ün son bahar mevisiminde tanıtlacağı pek çok kişi tarafından gündeme taşınmıştı.  Her Apple etkinliğinde olduğu gibi gelişmeleri yakından takip ederek sizlere anlık olarak aktaracağız! 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.