Faizsiz finansal ürünleri listeleyen girişim: Faizsiz Teklif

Katılım bankalarının faizsiz finansal ürünlerini tekliflendirerek finansman arayışında olan potansiyel müşterilere sunan Faizsiz Teklif, 2021 yılının Mart ayında Ömer Arıcı ve Mustafa Özkan tarafından kuruldu.
Faizsiz finansal ürünleri listeleyen girişim: Faizsiz Teklif

Katılım Bankaları ve faizsiz sigortacılık şirketlerinin müşterilerine sunmuş olduğu faizsiz finansal ürünlere erişimi kolaylaştırmak ve satışlarına aracılık yapmak isteyen bir girişim olarak karşımıza çıkan Faizsiz Teklif, 2021 yılının Mart ayında Ömer Arıcı ve Mustafa Özkan tarafından kuruldu.

Katılım bankalarının faizsiz finansal ürünleri olan konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanlarını tekliflendirerek finansman arayışında olan potansiyel müşterilere sonuç tablosu sunan girişim, ilerleyen süreçte sigorta ve tasarruf finansmanı şirketlerinin finansal ürünleri de tekliflendirilmeye de başlanacak.

Kısacası Faizsiz Teklif, tüketicilere faizsiz finansal ürünlerden oluşan teklifleri tek bir adreste sunmayı hedefliyor. Şu an için 5 kişilik bir ekip tarafından yönetilen Faizsiz Teklif, yaklaşık 4 ay içinde geliştirildi. Kısa süre önce kullanıma sunulan Faizsiz Teklif'in şu an için beta aşamasında olduğunu da ekleyelim.

Oldukça basit bir kullanım mantığına sahip olan Faizsiz Teklif'i kullanmak için ilk etapta finansman türünü seçmeniz gerekiyor. Konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı seçenekleri arasından seçim yaptıktan sonra ise finansman tutarını ekleyerek istediğiniz vade seçeneğini seçiyorsunuz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra ise Faizsiz Teklif, otomatik olarak size en uygun seçenekleri sıralıyor. Sadece faizsiz finansal çözümlere odaklanarak rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi hedefleyen Faizsiz Teklif, şu ana kadar herhangi bir yatırım almadı. 

Finansal kuruluşlara Lead satışı ve reklam gösterimleri ile gelir elde edecek olan Faizsiz Teklif, faizsiz finansal ürünlere kolayca erişilebilmesini sağlamak ve 2025 yılında sektör olarak hedeflenen yüzde 15’lik pazar payını yakalamak için katkı sunmayı hedefliyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.