Çiçek odaklı yeni nesil abonelik servisi LIM Flowers, ilk yatırımını aldı

LIM Flowers ekibi tarafından bizlerle paylaşılan bilgilere göre girişim, tohum öncesi yatırım turunda ilk yatırımını aldı. 
Çiçek odaklı yeni nesil abonelik servisi LIM Flowers, ilk yatırımını aldı

Çiçek odaklı yeni nesil bir abonelik servisi olarak karşımıza çıkan LIM Flowers girişimini ilk olarak geçtiğimiz Mayıs ayında sizlere aktarmış ve girişimin kısa süre içinde yatırım almaya hazırlandığını da belirtmiştik. Bugün edindiğimiz bilgilere göre LIM Flowers, tohum öncesi yatırım turunda ilk yatırımını aldı. 

LIM Flowers ekibi tarafından bizlerle paylaşılan bilgilere göre girişim, hizmet kalitesini arttırmak ve ekibini büyütmek için tohum öncesi (pre-seed) yatırım turunda melek yatırımcılar tarafından yatırım aldı. Söz konusu yatırımın 1 milyon dolar (Yatırım öncesi değerleme) üzerinden gerçekleştiğini de ekleyelim.

LIM Flowers'a ne kadar yatırım yapıldığı veya yatırımın hangi melek yatırımcılar tarafından yapıldığı ise henüz paylaşılmadı. Alınan yatırım LIM Flowers'ın hizmet kalitesini artırması, çekirdek ekibini büyütmesi ve sisteminde iyileştirmeler yapması için kullanılacak.

Hatırlatmak gerekirse 2020 yılının Nisan ayında Begüm Günay Kırbıyık tarafından kurulan LIM Flowers, müşterilerine taze ve egzotik mevsim çiçeklerinden kendi aranjmanlarını yapma imkanı sunan yeni nesil online çiçekçilik hizmeti sunuyor.

Müşterilerinin deneyimini mükemmelleştirmeyi hedefleyen LIM Flowers, bu kapsamda e-ticaret platformunun yeni versiyonu üzerinde de çalışıyor

Bugün aldıkları yatırımla ülkemizdeki yaygın çiçek alışverişi kültürünü de değiştirmeye bir adım daha yaklaştıklarını belirten LIM Flowers kurucusu Begüm Günay Kırbıyık, bütün yatırımcılarına onlara bu fırsatı verdikleri için teşekkür ettiklerini de sözlerine ekledi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.