Video reklamlarının geleceğine dair tüm detayları, 8 Haziran'da gerçekleşecek canlı yayınımızda konuşacağız

RTB House'un katkılarıyla gerçekleştireceğimiz ikinci canlı yayının konu başlığı "Video reklamların geleceği nasıl şekillenecek?" olarak belirlendi.
Video reklamlarının geleceğine dair tüm detayları, 8 Haziran'da gerçekleşecek canlı yayınımızda konuşacağız

Webrazzi olarak RTB House'un katkılarıyla, geçtiğimiz haftalarda, uygulama dünyası ve pazarlamada dikkat edilmesi gerekenleri birbirinden değerli konuklarımızla detaylı bir şekilde irdelemiştik. İkinci bir yayın gerçekleştireceğimizi de ilk yayının duyurusu sırasında sizlere aktarmıştık. 

RTB House'un katkılarıyla gerçekleştireceğimiz ikinci canlı yayının konu başlığı "Video reklamların geleceği nasıl şekillenecek?" olarak belirlendi. Bu yayında bilhassa video reklamlarında yapay zekanın önemi üzerinde duracağız. Video reklamlarda bugünün yeniliklerinden yine video reklamlarda hedefleme ve ölçümlenin son haline detaylı bir şekilde göz atacağız. Çerezsiz bir dünya ile kampanyaların nasıl değişeceği, markaların talep değişimi ve gelecekte markaların ajanslardan beklentisinin nasıl şekilleneceği gibi birçok konu gündemimizde olacak ve öğreneceğimiz cevaplar video reklamlarının geleceğinin şekillenmesi konusunda bilgilerimizi birkaç tık ileri taşıyacak.

Bunların yanı sıra RTB House'a dair merak edilenleri de birinci ağızdan detaylı bir şekilde öğrenme fırsatı yakalayacağız.

8 Haziran Salı günü, saat 11:00'de başlayacak canlı yayınımızın moderatörlüğünü Webrazzi'nin İçerikten Sorumlu GMY'si Ahmet Buğra Ferah üstleniyor. Bu çok değerli yayının katılımcıları ise RTB House Türkiye Satış Direktörü Gökhan Seçkin, RTB House Türkiye Ülke Müdürü Can Tunçer, Mediacom Istanbul Chief Digital Officer'ı Meltem Moral ve OMD Associate General Manager'ı Atakan Demirci olacak. 

"Video reklamların geleceği nasıl şekillenecek?" adlı canlı yayınımızı hem YouTube üzerinden hem de Webrazzi'den izleyebileceksiniz. 

Video reklamlarının geleceğinin nasıl şekilleneceğine dair merak ettiğiniz her şey için sizleri 8 Haziran Salı günü gerçekleşecek canlı yayınımıza bekliyoruz. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.