Twitter, "Twitter Blue" ile ayda 30.99 TL'ye farklı özellikler sunacak

Edindiğimiz bilgilere göre sosyal medya platformu, "Twitter Blue" seçeneği ile birlikte ücretli abonelik seçeneği sunmaya başlayacak. 
Twitter,

Twitter'ın kullanıcılar ve markalar için ücretli özellikleri test etmeye başladığını geçtiğimiz Şubat ayında sizlere aktarmıştık. Edindiğimiz bilgilere göre sosyal medya platformu, "Twitter Blue" seçeneği ile birlikte ücretli abonelik seçeneği sunmaya başlayacak. 

Söz konusu ücretli abonelik seçeneği Twitter'ın iOS uygulaması sayesinde ortaya çıktı. Apple'ın uygulama mağazası olan App Store'da yer alan Twitter uygulamasının açıklamalar kısmında karşımıza çıkan Twitter Blue seçeneği, uygulama içi satın alma seçenekleri altında listelendi.

Söz konusu özelliğin adı ile birlikte fiyatı da yine App Store üzerinde yer alan bilgiler ile birlikte paylaşıldı. Twitter Blue, ABD'de aylık 2,99 dolar ücrete sahip olacak.Twitter Blue seçeneğinin ülkemizdeki aylık fiyatı ise 30.99 TL olarak listelendi. Şu an için Twitter Blue ile seçeneğinin aktif olarak kullanıma sunulmadığını da ekleyelim.

Twitter Blue isimli ücretli abonelik seçeneğinin ne gibi özelliklere sahip olacağı ise şu an için merak konusu. Resmi olarak açıklanmasa da ücretli abonelik seçeneği ile birlikte okuyucu modu, reklamlardan arındırılmış bir deneyim ve çeşitli kişiselleştirme seçeneklerinin sunulması bekleniyor. Kişiselleştirme seçenekleri için çeşitli tema renkleri ve uygulama ikonu gibi seçeneklerin bulunacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.